0 thumbnail image for RADVIK Велосипедски бициклистички KILO GTS
1 thumbnail image for RADVIK Велосипедски бициклистички KILO GTS
2 thumbnail image for RADVIK Велосипедски бициклистички KILO GTS
3 thumbnail image for RADVIK Велосипедски бициклистички KILO GTS
4 thumbnail image for RADVIK Велосипедски бициклистички KILO GTS
Selected image for RADVIK Велосипедски бициклистички KILO GTS
Selected image for RADVIK Велосипедски бициклистички KILO GTS
Selected image for RADVIK Велосипедски бициклистички KILO GTS
Selected image for RADVIK Велосипедски бициклистички KILO GTS
Selected image for RADVIK Велосипедски бициклистички KILO GTS

RADVIK Велосипедски бициклистички KILO GTS

3.140 ДЕНЗаштеда 660 ДЕН
2.480ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Машките велосипедски шорцеви Kilo GTS се направени од синтетички материјали, благодарение на кои добро ја пренесуваат влагата, дишат и се сушат побрзо. Несомнено ќе ја цените технологијата на рамни шевови, благодарение на неа нема да има триење. Рабовите на ногавиците се ласерски исечени и обработени со силикон од внатрешната страна, добро се вклопуваат на ногата, не се набираат и движат. Контурирана внатрешна обвивка од гел со системот Antishock, ја подобрува удобноста при возење на подолги растојанија, намалувајќи ги ударите. Рефлектирачките елементи ја зголемуваат безбедноста при возење.Најважни карактеристики:
● Материјал што дише и брзо се суши
● Технологија на рамен шев
● Ласерски исечени ногавици, со силиконски финиш
● Внатрешен гел со систем Antishock
● Рефлектирачки елементиСостав на материјал:
● 80% најлон
● 20% еластан

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
CS64JHZYC5

EAN /   код

EAN /   код
ANBIIQEU5N
3.140 ДЕНЗаштеда 660 ДЕН
2.480ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

Машките велосипедски шорцеви Kilo GTS се направени од синтетички материјали, благодарение на кои добро ја пренесуваат влагата, дишат и се сушат побрзо. Несомнено ќе ја цените технологијата на рамни шевови, благодарение на неа нема да има триење. Рабовите на ногавиците се ласерски исечени и обработени со силикон од внатрешната страна, добро се вклопуваат на ногата, не се набираат и движат. Контурирана внатрешна обвивка од гел со системот Antishock, ја подобрува удобноста при возење на подолги растојанија, намалувајќи ги ударите. Рефлектирачките елементи ја зголемуваат безбедноста при возење.Најважни карактеристики:
● Материјал што дише и брзо се суши
● Технологија на рамен шев
● Ласерски исечени ногавици, со силиконски финиш
● Внатрешен гел со систем Antishock
● Рефлектирачки елементиСостав на материјал:
● 80% најлон
● 20% еластан

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
CS64JHZYC5

EAN /   код

EAN /   код
ANBIIQEU5N
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.