0 thumbnail image for RADVIK Велосипедски бициклистички KILO LDS
1 thumbnail image for RADVIK Велосипедски бициклистички KILO LDS
2 thumbnail image for RADVIK Велосипедски бициклистички KILO LDS
3 thumbnail image for RADVIK Велосипедски бициклистички KILO LDS
4 thumbnail image for RADVIK Велосипедски бициклистички KILO LDS
5 thumbnail image for RADVIK Велосипедски бициклистички KILO LDS
6 thumbnail image for RADVIK Велосипедски бициклистички KILO LDS
Selected image for RADVIK Велосипедски бициклистички KILO LDS
Selected image for RADVIK Велосипедски бициклистички KILO LDS
Selected image for RADVIK Велосипедски бициклистички KILO LDS
Selected image for RADVIK Велосипедски бициклистички KILO LDS
Selected image for RADVIK Велосипедски бициклистички KILO LDS
Selected image for RADVIK Велосипедски бициклистички KILO LDS
Selected image for RADVIK Велосипедски бициклистички KILO LDS

RADVIK Велосипедски бициклистички KILO LDS

3.120 ДЕНЗаштеда 468 ДЕН
2.652ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Женските велосипедски шорцеви Kilo LDS се направени од синтетички материјали, благодарение на кои добро ја пренесуваат влагата, дишат и се сушат побрзо. Несомнено ќе ја цените технологијата на рамни шевови, благодарение на неа нема да има триење. Рабовите на ногавиците се ласерски исечени и обработени со силикон од внатрешната страна, добро се вклопуваат на ногата, не се набираат и движат. Контурирана внатрешна обвивка од гел со системот Antishock, ја подобрува удобноста при возење на подолги растојанија, намалувајќи ги ударите. Рефлектирачките елементи ја зголемуваат безбедноста при возење.Најважни карактеристики:
● Материјал што дише и брзо се суши
● Технологија на рамен шев
● Ласерски исечени ногавици, со силиконски финиш
● Внатрешен гел со систем Antishock
● Рефлектирачки елементиСостав на материјал:
● 80% најлон
● 20% еластан

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
IFD4JELO4T

EAN /   код

EAN /   код
ANDHIQEE6Q
3.120 ДЕНЗаштеда 468 ДЕН
2.652ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

Женските велосипедски шорцеви Kilo LDS се направени од синтетички материјали, благодарение на кои добро ја пренесуваат влагата, дишат и се сушат побрзо. Несомнено ќе ја цените технологијата на рамни шевови, благодарение на неа нема да има триење. Рабовите на ногавиците се ласерски исечени и обработени со силикон од внатрешната страна, добро се вклопуваат на ногата, не се набираат и движат. Контурирана внатрешна обвивка од гел со системот Antishock, ја подобрува удобноста при возење на подолги растојанија, намалувајќи ги ударите. Рефлектирачките елементи ја зголемуваат безбедноста при возење.Најважни карактеристики:
● Материјал што дише и брзо се суши
● Технологија на рамен шев
● Ласерски исечени ногавици, со силиконски финиш
● Внатрешен гел со систем Antishock
● Рефлектирачки елементиСостав на материјал:
● 80% најлон
● 20% еластан

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
IFD4JELO4T

EAN /   код

EAN /   код
ANDHIQEE6Q
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.