0 thumbnail image for RADVIK Велосипедски чорапи ZOKS
1 thumbnail image for RADVIK Велосипедски чорапи ZOKS
2 thumbnail image for RADVIK Велосипедски чорапи ZOKS
Selected image for RADVIK Велосипедски чорапи ZOKS
Selected image for RADVIK Велосипедски чорапи ZOKS
Selected image for RADVIK Велосипедски чорапи ZOKS

RADVIK Велосипедски чорапи ZOKS

440 ДЕНЗаштеда 50 ДЕН
390ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Тиркиз

Големина

Опис на производот

Состав на материјал:
● 90% полипропилен
● 6% полиамид
● 4% еластан

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тиркиз
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
ITD4J09N08

EAN /   код

EAN /   код
ANMAIQEG88
440 ДЕНЗаштеда 50 ДЕН
390ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

Состав на материјал:
● 90% полипропилен
● 6% полиамид
● 4% еластан

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тиркиз
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
ITD4J09N08

EAN /   код

EAN /   код
ANMAIQEG88
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.