0 thumbnail image for RADVIK Велосипедски дрес ALPHA GTS
1 thumbnail image for RADVIK Велосипедски дрес ALPHA GTS
2 thumbnail image for RADVIK Велосипедски дрес ALPHA GTS
3 thumbnail image for RADVIK Велосипедски дрес ALPHA GTS
4 thumbnail image for RADVIK Велосипедски дрес ALPHA GTS
5 thumbnail image for RADVIK Велосипедски дрес ALPHA GTS
Selected image for RADVIK Велосипедски дрес ALPHA GTS
Selected image for RADVIK Велосипедски дрес ALPHA GTS
Selected image for RADVIK Велосипедски дрес ALPHA GTS
Selected image for RADVIK Велосипедски дрес ALPHA GTS
Selected image for RADVIK Велосипедски дрес ALPHA GTS
Selected image for RADVIK Велосипедски дрес ALPHA GTS

RADVIK Велосипедски дрес ALPHA GTS

3.490 ДЕНЗаштеда 1.050 ДЕН
2.440ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Тегет

Големина

Опис на производот

Велосипедскиот дрес ALPHA GTS е изработен од издржлив, растеглив полиестер, кој обезбедува удобност и не го ограничува движењето. Совршено ја отстранува влагата и брзо се суши. Издолжената позадина го штити грбот од ладење. Силиконскиот раб на дното на маичката го спречува нејзиното лизгање. Рефлектирачките елементи обезбедуваат поголема безбедност, а во задниот џеб ќе ги собере сите потребни мали предмети.
Состав на материјали:
● 86% полиестер
● 14% еластан
Техничка спецификација:
● Материјал што дише
● Брзо се суши
● Рефлектирачки елементи
● Заден џеб
● Ласерски сечени ракави
● Силиконски раб

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Машки
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
XJD4JVC9Y6

EAN /   код

EAN /   код
ANB9IQE56J
3.490 ДЕНЗаштеда 1.050 ДЕН
2.440ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

Велосипедскиот дрес ALPHA GTS е изработен од издржлив, растеглив полиестер, кој обезбедува удобност и не го ограничува движењето. Совршено ја отстранува влагата и брзо се суши. Издолжената позадина го штити грбот од ладење. Силиконскиот раб на дното на маичката го спречува нејзиното лизгање. Рефлектирачките елементи обезбедуваат поголема безбедност, а во задниот џеб ќе ги собере сите потребни мали предмети.
Состав на материјали:
● 86% полиестер
● 14% еластан
Техничка спецификација:
● Материјал што дише
● Брзо се суши
● Рефлектирачки елементи
● Заден џеб
● Ласерски сечени ракави
● Силиконски раб

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Машки
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
XJD4JVC9Y6

EAN /   код

EAN /   код
ANB9IQE56J
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.