0 thumbnail image for RADVIK Велосипедски дрес BRAVO GTS
1 thumbnail image for RADVIK Велосипедски дрес BRAVO GTS
2 thumbnail image for RADVIK Велосипедски дрес BRAVO GTS
3 thumbnail image for RADVIK Велосипедски дрес BRAVO GTS
4 thumbnail image for RADVIK Велосипедски дрес BRAVO GTS
Selected image for RADVIK Велосипедски дрес BRAVO GTS
Selected image for RADVIK Велосипедски дрес BRAVO GTS
Selected image for RADVIK Велосипедски дрес BRAVO GTS
Selected image for RADVIK Велосипедски дрес BRAVO GTS
Selected image for RADVIK Велосипедски дрес BRAVO GTS

RADVIK Велосипедски дрес BRAVO GTS

3.790 ДЕНЗаштеда 1.137 ДЕН
2.653ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Удобната облека е важна опрема која мора да ја има секој велосипедист!

BRAVO GTS дресот е направен од издржлив, еластичен полиестер кој обезбедува удобност и слобода во движењето. Покрај тоа, совршено ја отстранува влагата и брзо се суши. Практичен за употреба и добро прилагодлив на фигурата. Силиконските рабови не дозволуваат поместувања додека се вози, а подолгиот заден дел го штити грбот од ладење. Дресот има и мал џеб на задната страна. За да се подобри безбедноста тој е опремен со рефлектирачки елементи.Техничка спецификација
● Материјал што дише
● Брзо се суши
● Рефлектирачки елементи
● Заден џеб
● Издолжен грб
● Силиконски рабСостав на материјалот
● 86% полиестер
● 14% еластин

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Големина
XXL

Ананас ID

Шифра на производот
7T64J0USMC

EAN /   код

EAN /   код
AN7SIQEYX9
3.790 ДЕНЗаштеда 1.137 ДЕН
2.653ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

Удобната облека е важна опрема која мора да ја има секој велосипедист!

BRAVO GTS дресот е направен од издржлив, еластичен полиестер кој обезбедува удобност и слобода во движењето. Покрај тоа, совршено ја отстранува влагата и брзо се суши. Практичен за употреба и добро прилагодлив на фигурата. Силиконските рабови не дозволуваат поместувања додека се вози, а подолгиот заден дел го штити грбот од ладење. Дресот има и мал џеб на задната страна. За да се подобри безбедноста тој е опремен со рефлектирачки елементи.Техничка спецификација
● Материјал што дише
● Брзо се суши
● Рефлектирачки елементи
● Заден џеб
● Издолжен грб
● Силиконски рабСостав на материјалот
● 86% полиестер
● 14% еластин

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Големина
XXL

Ананас ID

Шифра на производот
7T64J0USMC

EAN /   код

EAN /   код
AN7SIQEYX9
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.