0 thumbnail image for RADVIK Велосипедски дрес DELTA GTS
1 thumbnail image for RADVIK Велосипедски дрес DELTA GTS
2 thumbnail image for RADVIK Велосипедски дрес DELTA GTS
3 thumbnail image for RADVIK Велосипедски дрес DELTA GTS
Selected image for RADVIK Велосипедски дрес DELTA GTS
Selected image for RADVIK Велосипедски дрес DELTA GTS
Selected image for RADVIK Велосипедски дрес DELTA GTS
Selected image for RADVIK Велосипедски дрес DELTA GTS

RADVIK Велосипедски дрес DELTA GTS

3.990 ДЕНЗаштеда 800 ДЕН
3.190ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

Удобната облека е важна опрема која мора да ја има секој велосипедист!
Велосипедскиот дрес DELTA GTS е изработен од материјали кои брзо се сушат и ја отстрануваат влагата од кожата. Лабав крој кој не го ограничува движењето. Ласерски исечените ракави не предизвикуваат абразии и не затегаат. Дискретниот џеб со патент достапен на десната страна ви овозможува безбедно да ги чувате вашите лични предмети. Рефлектирачките елементи ја зголемуваат видливоста на велосипедистот. Делумниот патент напред го олеснува облекувањето на кошулата и ви овозможува да ја регулирате телесната температура полесно.Техничка спецификација:
● Материјал кој дише и брзо се суши
● Заден џеб
● Ласерски исечени ракави
● Делумен патент
● Силикон на работ
● Рефлектирачки елементиСостав на материјалот:
● 82% полиестер
● 18% еластин

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
XXL

Ананас ID

Шифра на производот
3Q64JBV3B1

EAN /   код

EAN /   код
ANKTIQE83H
3.990 ДЕНЗаштеда 800 ДЕН
3.190ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

Удобната облека е важна опрема која мора да ја има секој велосипедист!
Велосипедскиот дрес DELTA GTS е изработен од материјали кои брзо се сушат и ја отстрануваат влагата од кожата. Лабав крој кој не го ограничува движењето. Ласерски исечените ракави не предизвикуваат абразии и не затегаат. Дискретниот џеб со патент достапен на десната страна ви овозможува безбедно да ги чувате вашите лични предмети. Рефлектирачките елементи ја зголемуваат видливоста на велосипедистот. Делумниот патент напред го олеснува облекувањето на кошулата и ви овозможува да ја регулирате телесната температура полесно.Техничка спецификација:
● Материјал кој дише и брзо се суши
● Заден џеб
● Ласерски исечени ракави
● Делумен патент
● Силикон на работ
● Рефлектирачки елементиСостав на материјалот:
● 82% полиестер
● 18% еластин

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
XXL

Ананас ID

Шифра на производот
3Q64JBV3B1

EAN /   код

EAN /   код
ANKTIQE83H
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.