0 thumbnail image for RADVIK Велосипедски дрес ECHO GTS
1 thumbnail image for RADVIK Велосипедски дрес ECHO GTS
2 thumbnail image for RADVIK Велосипедски дрес ECHO GTS
3 thumbnail image for RADVIK Велосипедски дрес ECHO GTS
4 thumbnail image for RADVIK Велосипедски дрес ECHO GTS
5 thumbnail image for RADVIK Велосипедски дрес ECHO GTS
Selected image for RADVIK Велосипедски дрес ECHO GTS
Selected image for RADVIK Велосипедски дрес ECHO GTS
Selected image for RADVIK Велосипедски дрес ECHO GTS
Selected image for RADVIK Велосипедски дрес ECHO GTS
Selected image for RADVIK Велосипедски дрес ECHO GTS
Selected image for RADVIK Велосипедски дрес ECHO GTS

RADVIK Велосипедски дрес ECHO GTS

4.580 ДЕНЗаштеда 690 ДЕН
3.890ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Зелена

Големина

Опис на производот

За ентузијастите на две тркала, брендот RADVIK го дизајнираше удобниот дрес ECHO.
Овој модел е изработен од флексибилни синтетички материјали кои совршено се прилагодуваат на телото. Ласерски исечените ракави не притискаат и не предизвикуваат абразии. Страничните мрежести делови го зголемуваат транспортот на влагата кон надвор. Силиконскиот раб на половината го спречува дресот да се навива и да се повлече нагоре. Издолжениот заден дел на дресот е прилагоден на положбата што ја заземаме додека возиме велосипед. Рефлектирачките елементи ја зголемуваат безбедноста на велосипедистот во услови на слаба видливост.
Задни џебови, скриен џеб со патент и покриен патент по целата должина е дополнителна предност на овој модел.Техничка спецификација:
● Материјал што дише и брзо се суши
● Ласерски исечени ракави
● Силиконски раб на половината
● Задни џебови и страничен со патент
● Покриен патент по целата должина
● Рефлектирачки елементиСостав на материјалот:
● 82% полиестер
● 18% еластин

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Машки
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
VA74JDIJX7

EAN /   код

EAN /   код
AN8UIQEM4H
4.580 ДЕНЗаштеда 690 ДЕН
3.890ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

За ентузијастите на две тркала, брендот RADVIK го дизајнираше удобниот дрес ECHO.
Овој модел е изработен од флексибилни синтетички материјали кои совршено се прилагодуваат на телото. Ласерски исечените ракави не притискаат и не предизвикуваат абразии. Страничните мрежести делови го зголемуваат транспортот на влагата кон надвор. Силиконскиот раб на половината го спречува дресот да се навива и да се повлече нагоре. Издолжениот заден дел на дресот е прилагоден на положбата што ја заземаме додека возиме велосипед. Рефлектирачките елементи ја зголемуваат безбедноста на велосипедистот во услови на слаба видливост.
Задни џебови, скриен џеб со патент и покриен патент по целата должина е дополнителна предност на овој модел.Техничка спецификација:
● Материјал што дише и брзо се суши
● Ласерски исечени ракави
● Силиконски раб на половината
● Задни џебови и страничен со патент
● Покриен патент по целата должина
● Рефлектирачки елементиСостав на материјалот:
● 82% полиестер
● 18% еластин

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Машки
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
VA74JDIJX7

EAN /   код

EAN /   код
AN8UIQEM4H
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.