0 thumbnail image for RADVIK Велосипедски дрес YANKEE MTB GTS
1 thumbnail image for RADVIK Велосипедски дрес YANKEE MTB GTS
2 thumbnail image for RADVIK Велосипедски дрес YANKEE MTB GTS
3 thumbnail image for RADVIK Велосипедски дрес YANKEE MTB GTS
4 thumbnail image for RADVIK Велосипедски дрес YANKEE MTB GTS
Selected image for RADVIK Велосипедски дрес YANKEE MTB GTS
Selected image for RADVIK Велосипедски дрес YANKEE MTB GTS
Selected image for RADVIK Велосипедски дрес YANKEE MTB GTS
Selected image for RADVIK Велосипедски дрес YANKEE MTB GTS
Selected image for RADVIK Велосипедски дрес YANKEE MTB GTS

RADVIK Велосипедски дрес YANKEE MTB GTS

3.600 ДЕНЗаштеда 720 ДЕН
2.880ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Велосипедскиот дрес YANKEE MTB GTS е изработен од синтетички материјали, благодарение на кои побрзо се суши и добро ја исфрла влагата кон надвор. Издолжениот заден дел на дресот и пократкиот преден дел се приспособени за подобра удобност на вашето тело. Ласерски исечените ракави добро се вклопуваат на телото и не затегаат. Задниот џеб со патент ви овозможува безбедно складирање на мали предмети. Рефлектирачките елементи ја зголемуваат безбедноста на патиштата.

Состав на материјалот:
● 92% полиестер
● 8% еластан

Техничка спецификација:
● Материјал што дише
● Брзо сушење
● Рефлектирачки елементи
● Заден џеб

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
XSD4J9V2BU

EAN /   код

EAN /   код
AN9CIQENQH
3.600 ДЕНЗаштеда 720 ДЕН
2.880ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

Велосипедскиот дрес YANKEE MTB GTS е изработен од синтетички материјали, благодарение на кои побрзо се суши и добро ја исфрла влагата кон надвор. Издолжениот заден дел на дресот и пократкиот преден дел се приспособени за подобра удобност на вашето тело. Ласерски исечените ракави добро се вклопуваат на телото и не затегаат. Задниот џеб со патент ви овозможува безбедно складирање на мали предмети. Рефлектирачките елементи ја зголемуваат безбедноста на патиштата.

Состав на материјалот:
● 92% полиестер
● 8% еластан

Техничка спецификација:
● Материјал што дише
● Брзо сушење
● Рефлектирачки елементи
● Заден џеб

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
XSD4J9V2BU

EAN /   код

EAN /   код
AN9CIQENQH
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.