0 thumbnail image for RADVIK Велосипедски дрес ZULU MTB GTS
1 thumbnail image for RADVIK Велосипедски дрес ZULU MTB GTS
2 thumbnail image for RADVIK Велосипедски дрес ZULU MTB GTS
3 thumbnail image for RADVIK Велосипедски дрес ZULU MTB GTS
4 thumbnail image for RADVIK Велосипедски дрес ZULU MTB GTS
Selected image for RADVIK Велосипедски дрес ZULU MTB GTS
Selected image for RADVIK Велосипедски дрес ZULU MTB GTS
Selected image for RADVIK Велосипедски дрес ZULU MTB GTS
Selected image for RADVIK Велосипедски дрес ZULU MTB GTS
Selected image for RADVIK Велосипедски дрес ZULU MTB GTS

RADVIK Велосипедски дрес ZULU MTB GTS

3.730 ДЕНЗаштеда 750 ДЕН
2.980ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Машки велосипедски дрес со долги ракави ZULU MTB GTS RADVIK совршен за возење велосипед и многу повеќе. Обезбедува висока удобност за време на возењето. Изработен од пријатен на допир, растеглив материјал кој обезбедува удобност и не го ограничува движењето. Покрај тоа, брзо се суши. Задниот џеб ќе ги собере сите потребни мали предмети и за да се зголеми безбедноста, дизајнерите го опремиле со рефлектирачки елементи.

Состав на материјалот:
● 92% полиестер
● 8% еластан

Техничка спецификација:
● Материјал што дише
● Брзо сушење
● Рефлектирачки елементи
● Заден џеб

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
9AD4JIH3NY

EAN /   код

EAN /   код
ANKBIQEL1L
3.730 ДЕНЗаштеда 750 ДЕН
2.980ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

Машки велосипедски дрес со долги ракави ZULU MTB GTS RADVIK совршен за возење велосипед и многу повеќе. Обезбедува висока удобност за време на возењето. Изработен од пријатен на допир, растеглив материјал кој обезбедува удобност и не го ограничува движењето. Покрај тоа, брзо се суши. Задниот џеб ќе ги собере сите потребни мали предмети и за да се зголеми безбедноста, дизајнерите го опремиле со рефлектирачки елементи.

Состав на материјалот:
● 92% полиестер
● 8% еластан

Техничка спецификација:
● Материјал што дише
● Брзо сушење
● Рефлектирачки елементи
● Заден џеб

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
9AD4JIH3NY

EAN /   код

EAN /   код
ANKBIQEL1L
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.