0 thumbnail image for RADVIK Велосипедски хеланки RIG LDS
1 thumbnail image for RADVIK Велосипедски хеланки RIG LDS
2 thumbnail image for RADVIK Велосипедски хеланки RIG LDS
3 thumbnail image for RADVIK Велосипедски хеланки RIG LDS
4 thumbnail image for RADVIK Велосипедски хеланки RIG LDS
5 thumbnail image for RADVIK Велосипедски хеланки RIG LDS
6 thumbnail image for RADVIK Велосипедски хеланки RIG LDS
7 thumbnail image for RADVIK Велосипедски хеланки RIG LDS
Selected image for RADVIK Велосипедски хеланки RIG LDS
Selected image for RADVIK Велосипедски хеланки RIG LDS
Selected image for RADVIK Велосипедски хеланки RIG LDS
Selected image for RADVIK Велосипедски хеланки RIG LDS
Selected image for RADVIK Велосипедски хеланки RIG LDS
Selected image for RADVIK Велосипедски хеланки RIG LDS
Selected image for RADVIK Велосипедски хеланки RIG LDS
Selected image for RADVIK Велосипедски хеланки RIG LDS

RADVIK Велосипедски хеланки RIG LDS

3.990 ДЕНЗаштеда 800 ДЕН
3.190ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Женските велосипедски хеланки Rig LDS се направени од синтетички материјали, благодарение на кои одлично дишат, побрзо се сушат и подобро ја пренесуваат влагата. Широкиот еластичен појас ја следи формата на телото. Технологијата на рамни шевови не предизвикува триење. Внатрешна обвивка со контурен гел, ја подобрува удобноста при возење на подолги растојанија. Рефлектирачките елементи ја подобруваат безбедноста при возење. Силиконскиот финиш на крајот на ногавиците ги спречува да се набираат.Најважни карактеристики:
● Опсег на големини: од XS до XL
● Материијал што брзо се суши и дише
● Технологија на рамен шев
● Контурирана гел влошка
● Рефлектирачки елементи
● Широк еластичен појас за подобро вклопување
● Силиконски дотерување на нозетеСостав на материјал:
● 80% најлон
● 20% еластан

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
0BD4JE9U2T

EAN /   код

EAN /   код
ANWEIQEP4D
3.990 ДЕНЗаштеда 800 ДЕН
3.190ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

Женските велосипедски хеланки Rig LDS се направени од синтетички материјали, благодарение на кои одлично дишат, побрзо се сушат и подобро ја пренесуваат влагата. Широкиот еластичен појас ја следи формата на телото. Технологијата на рамни шевови не предизвикува триење. Внатрешна обвивка со контурен гел, ја подобрува удобноста при возење на подолги растојанија. Рефлектирачките елементи ја подобруваат безбедноста при возење. Силиконскиот финиш на крајот на ногавиците ги спречува да се набираат.Најважни карактеристики:
● Опсег на големини: од XS до XL
● Материијал што брзо се суши и дише
● Технологија на рамен шев
● Контурирана гел влошка
● Рефлектирачки елементи
● Широк еластичен појас за подобро вклопување
● Силиконски дотерување на нозетеСостав на материјал:
● 80% најлон
● 20% еластан

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
0BD4JE9U2T

EAN /   код

EAN /   код
ANWEIQEP4D
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.