0 thumbnail image for RADVIK Велосипедски комбинезон LIMA GTS
1 thumbnail image for RADVIK Велосипедски комбинезон LIMA GTS
2 thumbnail image for RADVIK Велосипедски комбинезон LIMA GTS
3 thumbnail image for RADVIK Велосипедски комбинезон LIMA GTS
4 thumbnail image for RADVIK Велосипедски комбинезон LIMA GTS
5 thumbnail image for RADVIK Велосипедски комбинезон LIMA GTS
Selected image for RADVIK Велосипедски комбинезон LIMA GTS
Selected image for RADVIK Велосипедски комбинезон LIMA GTS
Selected image for RADVIK Велосипедски комбинезон LIMA GTS
Selected image for RADVIK Велосипедски комбинезон LIMA GTS
Selected image for RADVIK Велосипедски комбинезон LIMA GTS
Selected image for RADVIK Велосипедски комбинезон LIMA GTS

RADVIK Велосипедски комбинезон LIMA GTS

4.150 ДЕНЗаштеда 1.040 ДЕН
3.110ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Машките велосипедски комбинезони Lima GTS се направени од синтетички материјали, благодарение на кои се сушат побрзо и ја отстрануваат влагата. Овие комбинезони имаат широки, еластични трегери кои обезбедуваат стабилност и удобност додека возите велосипед. Мрежестиот додаток на задната страна помага побрзо да се исфрли влагата и обезбедува подобра вентилација. Технологијата на рамни шевови не предизвикува триење. Ласерски исечените рабови добро се вклопуваат во телото и не се виткаат. Внатрешната обвивка со контурен гел, ја подобрува удобноста при возење на подолги растојанија. Рефлектирачките елементи ја подобруваат безбедноста при возење.

Најважни карактеристики:

● Материјал што дише и брзо се суши
● Технологија на рамен шев
● Флексибилни, широки трегери со мрежести влошки на задната страна
● Контурирана гел влошка
● Ласерски исечени рабови
● Рефлектирачки елементи

Состав на материјал:
● 80% најлон
● 20% еластан[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="4814" img_size="full"][/vc_column][/vc_row]

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
1N74J0GRKO

EAN /   код

EAN /   код
ANVHIQERZQ
4.150 ДЕНЗаштеда 1.040 ДЕН
3.110ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

Машките велосипедски комбинезони Lima GTS се направени од синтетички материјали, благодарение на кои се сушат побрзо и ја отстрануваат влагата. Овие комбинезони имаат широки, еластични трегери кои обезбедуваат стабилност и удобност додека возите велосипед. Мрежестиот додаток на задната страна помага побрзо да се исфрли влагата и обезбедува подобра вентилација. Технологијата на рамни шевови не предизвикува триење. Ласерски исечените рабови добро се вклопуваат во телото и не се виткаат. Внатрешната обвивка со контурен гел, ја подобрува удобноста при возење на подолги растојанија. Рефлектирачките елементи ја подобруваат безбедноста при возење.

Најважни карактеристики:

● Материјал што дише и брзо се суши
● Технологија на рамен шев
● Флексибилни, широки трегери со мрежести влошки на задната страна
● Контурирана гел влошка
● Ласерски исечени рабови
● Рефлектирачки елементи

Состав на материјал:
● 80% најлон
● 20% еластан[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="4814" img_size="full"][/vc_column][/vc_row]

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
1N74J0GRKO

EAN /   код

EAN /   код
ANVHIQERZQ
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.