0 thumbnail image for RADVIK Велосипедски ракавици HILDER
1 thumbnail image for RADVIK Велосипедски ракавици HILDER
2 thumbnail image for RADVIK Велосипедски ракавици HILDER
Selected image for RADVIK Велосипедски ракавици HILDER
Selected image for RADVIK Велосипедски ракавици HILDER
Selected image for RADVIK Велосипедски ракавици HILDER

RADVIK Велосипедски ракавици HILDER

1.380 ДЕНЗаштеда 420 ДЕН
960ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Велосипедски ракавици HILDER се незаменлив елемент од гардеробата на секој велосипедист.
Ракавиците се одлични при долги и кратки патувања во потоплите денови. Горната страна е направена од материјал кој ќе ја исфрли потта од кожата, додека внатрешната страна на ракавиците има гел-елементи кои ги апсорбираат ударите. Врвот на зглобот, додатоците за лесно отстранување и вентилираното дно на ракавиците се дополнителни предности на овој модел.Техничка спецификација:
● Вентилација
● Материјал кој дише
● Гел перничиња за амортизирање
● Рефлектирачки елементи
● Додатоци за лесно отстранување
● Отвори за вентилација на долната странаСостав на материјалот:
● 60% најлон
● 30% полиуретан
● 10% еластин

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
BQ74JQWA3I

EAN /   код

EAN /   код
ANKZIQEH11
1.380 ДЕНЗаштеда 420 ДЕН
960ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

Велосипедски ракавици HILDER се незаменлив елемент од гардеробата на секој велосипедист.
Ракавиците се одлични при долги и кратки патувања во потоплите денови. Горната страна е направена од материјал кој ќе ја исфрли потта од кожата, додека внатрешната страна на ракавиците има гел-елементи кои ги апсорбираат ударите. Врвот на зглобот, додатоците за лесно отстранување и вентилираното дно на ракавиците се дополнителни предности на овој модел.Техничка спецификација:
● Вентилација
● Материјал кој дише
● Гел перничиња за амортизирање
● Рефлектирачки елементи
● Додатоци за лесно отстранување
● Отвори за вентилација на долната странаСостав на материјалот:
● 60% најлон
● 30% полиуретан
● 10% еластин

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
BQ74JQWA3I

EAN /   код

EAN /   код
ANKZIQEH11
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.