0 thumbnail image for RADVIK Велосипедски ракавици LADY RUNDE
1 thumbnail image for RADVIK Велосипедски ракавици LADY RUNDE
2 thumbnail image for RADVIK Велосипедски ракавици LADY RUNDE
Selected image for RADVIK Велосипедски ракавици LADY RUNDE
Selected image for RADVIK Велосипедски ракавици LADY RUNDE
Selected image for RADVIK Велосипедски ракавици LADY RUNDE

RADVIK Велосипедски ракавици LADY RUNDE

1.150 ДЕНЗаштеда 230 ДЕН
920ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Тиркиз

Големина

Опис на производот

Најважни карактеристики:
● Anti-shock гел перничиња
● Материјал кој дише

Состав на материјалот:
● 35% полиестер
● 30% полиуретан
● 25% најлон
● 10% еластан

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тиркиз
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
WB74JHNN6Z

EAN /   код

EAN /   код
AN6KIQEIKG
1.150 ДЕНЗаштеда 230 ДЕН
920ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

Најважни карактеристики:
● Anti-shock гел перничиња
● Материјал кој дише

Состав на материјалот:
● 35% полиестер
● 30% полиуретан
● 25% најлон
● 10% еластан

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тиркиз
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
WB74JHNN6Z

EAN /   код

EAN /   код
AN6KIQEIKG
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.