0 thumbnail image for RADVIK Велосипедски ракавици RUNDE
1 thumbnail image for RADVIK Велосипедски ракавици RUNDE
2 thumbnail image for RADVIK Велосипедски ракавици RUNDE
Selected image for RADVIK Велосипедски ракавици RUNDE
Selected image for RADVIK Велосипедски ракавици RUNDE
Selected image for RADVIK Велосипедски ракавици RUNDE

RADVIK Велосипедски ракавици RUNDE

1.230 ДЕНЗаштеда 370 ДЕН
860ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Најважни карактеристики:
● Anti-shock гел перничиња
● Материјал кој дише

Состав на материјалот:
● 35% полиестер
● 30% полиуретан
● 25% најлон
● 10% еластан

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
HU64JL4YLF

EAN /   код

EAN /   код
ANUKIQE6T7
1.230 ДЕНЗаштеда 370 ДЕН
860ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

Најважни карактеристики:
● Anti-shock гел перничиња
● Материјал кој дише

Состав на материјалот:
● 35% полиестер
● 30% полиуретан
● 25% најлон
● 10% еластан

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
HU64JL4YLF

EAN /   код

EAN /   код
ANUKIQE6T7
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.