0 thumbnail image for RADVIK Велосипедски ракавици  STIKKE
1 thumbnail image for RADVIK Велосипедски ракавици  STIKKE
2 thumbnail image for RADVIK Велосипедски ракавици  STIKKE
Selected image for RADVIK Велосипедски ракавици  STIKKE
Selected image for RADVIK Велосипедски ракавици  STIKKE
Selected image for RADVIK Велосипедски ракавици  STIKKE

RADVIK Велосипедски ракавици STIKKE

920 ДЕНЗаштеда 276 ДЕН
644ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Сива

Големина

Опис на производот

STIKKE велосипедските ракавици се нераскинлив елемент од гардеробата на секој велосипедист.
Велосипедските ракавици од RADVIK имаат влошки за апсорпција на удари на внатрешната страна од дланката, благодарение на нив, подолгото возење ќе биде многу поудобно. Работ на зглобот обезбедува добро приспособување на раката. Практичните додатоци на прстите ќе ви го олеснат вадењето на ракавиците.Техничка спецификација:
● EVA влошки за амортизација
● Вентилација
● Флексибилен горен материјал
● Практични додатоци за лесно отстранувањеСостав на материјалот:
● 60% најлон
● 30% полиуретан
● 10% еластин

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Големина
XXL

Ананас ID

Шифра на производот
IQ64JUBAS6

EAN /   код

EAN /   код
AN82JQE61T
920 ДЕНЗаштеда 276 ДЕН
644ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

STIKKE велосипедските ракавици се нераскинлив елемент од гардеробата на секој велосипедист.
Велосипедските ракавици од RADVIK имаат влошки за апсорпција на удари на внатрешната страна од дланката, благодарение на нив, подолгото возење ќе биде многу поудобно. Работ на зглобот обезбедува добро приспособување на раката. Практичните додатоци на прстите ќе ви го олеснат вадењето на ракавиците.Техничка спецификација:
● EVA влошки за амортизација
● Вентилација
● Флексибилен горен материјал
● Практични додатоци за лесно отстранувањеСостав на материјалот:
● 60% најлон
● 30% полиуретан
● 10% еластин

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Големина
XXL

Ананас ID

Шифра на производот
IQ64JUBAS6

EAN /   код

EAN /   код
AN82JQE61T
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.