0 thumbnail image for RADVIK Велосипедски шорцеви GEITOR
1 thumbnail image for RADVIK Велосипедски шорцеви GEITOR
2 thumbnail image for RADVIK Велосипедски шорцеви GEITOR
3 thumbnail image for RADVIK Велосипедски шорцеви GEITOR
4 thumbnail image for RADVIK Велосипедски шорцеви GEITOR
5 thumbnail image for RADVIK Велосипедски шорцеви GEITOR
6 thumbnail image for RADVIK Велосипедски шорцеви GEITOR
7 thumbnail image for RADVIK Велосипедски шорцеви GEITOR
8 thumbnail image for RADVIK Велосипедски шорцеви GEITOR
9 thumbnail image for RADVIK Велосипедски шорцеви GEITOR
Selected image for RADVIK Велосипедски шорцеви GEITOR
Selected image for RADVIK Велосипедски шорцеви GEITOR
Selected image for RADVIK Велосипедски шорцеви GEITOR
Selected image for RADVIK Велосипедски шорцеви GEITOR
Selected image for RADVIK Велосипедски шорцеви GEITOR
Selected image for RADVIK Велосипедски шорцеви GEITOR
Selected image for RADVIK Велосипедски шорцеви GEITOR
Selected image for RADVIK Велосипедски шорцеви GEITOR
Selected image for RADVIK Велосипедски шорцеви GEITOR
Selected image for RADVIK Велосипедски шорцеви GEITOR

RADVIK Велосипедски шорцеви GEITOR

5.140 ДЕНЗаштеда 780 ДЕН
4.360ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Износ на рата: 700 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Боја:Црна

Опис на производот

Машките шорцеви GAITOR ќе го направат секој километар од возењето вистинско задоволство за вас. Профилираната, гел влошка ja гарантира соодветна удобност и ги апсорбира ударите. Во внатрешноста има вградено мрежести шорцеви. Велкро прицврстувачите во појасот помагаат носењето да биде уште поудобно. Тие се направени од комбинација на најлон и еластан, што обезбедува висока издржливост и флексибилност, како и добро управување со влагата. Покрај тоа, благодарение на својствата на брзо сушење, тие се многу практични за употреба. За да се обезбеди поголема безбедност, дизајнерите ги опремиле и со рефлектирачки елементи.[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text css=".vc_custom_1678025096036{margin-top: 0px !important;margin-bottom: 10px !important;border-top-width: 0px !important;border-bottom-width: 0px !important;padding-left: 30px !important;}"]Состав на материјалoт:
● 92% најлон
● 8% еластанТехничка спецификација:
● Рефлектирачки елементи
● Гел влошка за велосипед

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
MP64J8YZVF

EAN /   код

EAN /   код
AN8JIQE8XE
5.140 ДЕНЗаштеда 780 ДЕН
4.360ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Износ на рата: 700 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Опис на производот

Машките шорцеви GAITOR ќе го направат секој километар од возењето вистинско задоволство за вас. Профилираната, гел влошка ja гарантира соодветна удобност и ги апсорбира ударите. Во внатрешноста има вградено мрежести шорцеви. Велкро прицврстувачите во појасот помагаат носењето да биде уште поудобно. Тие се направени од комбинација на најлон и еластан, што обезбедува висока издржливост и флексибилност, како и добро управување со влагата. Покрај тоа, благодарение на својствата на брзо сушење, тие се многу практични за употреба. За да се обезбеди поголема безбедност, дизајнерите ги опремиле и со рефлектирачки елементи.[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text css=".vc_custom_1678025096036{margin-top: 0px !important;margin-bottom: 10px !important;border-top-width: 0px !important;border-bottom-width: 0px !important;padding-left: 30px !important;}"]Состав на материјалoт:
● 92% најлон
● 8% еластанТехничка спецификација:
● Рефлектирачки елементи
● Гел влошка за велосипед

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
MP64J8YZVF

EAN /   код

EAN /   код
AN8JIQE8XE
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.