0 thumbnail image for RADVIK Велосипедски шорцеви SKADI
1 thumbnail image for RADVIK Велосипедски шорцеви SKADI
2 thumbnail image for RADVIK Велосипедски шорцеви SKADI
3 thumbnail image for RADVIK Велосипедски шорцеви SKADI
4 thumbnail image for RADVIK Велосипедски шорцеви SKADI
5 thumbnail image for RADVIK Велосипедски шорцеви SKADI
6 thumbnail image for RADVIK Велосипедски шорцеви SKADI
7 thumbnail image for RADVIK Велосипедски шорцеви SKADI
8 thumbnail image for RADVIK Велосипедски шорцеви SKADI
9 thumbnail image for RADVIK Велосипедски шорцеви SKADI
10 thumbnail image for RADVIK Велосипедски шорцеви SKADI
Selected image for RADVIK Велосипедски шорцеви SKADI
Selected image for RADVIK Велосипедски шорцеви SKADI
Selected image for RADVIK Велосипедски шорцеви SKADI
Selected image for RADVIK Велосипедски шорцеви SKADI
Selected image for RADVIK Велосипедски шорцеви SKADI
Selected image for RADVIK Велосипедски шорцеви SKADI
Selected image for RADVIK Велосипедски шорцеви SKADI
Selected image for RADVIK Велосипедски шорцеви SKADI
Selected image for RADVIK Велосипедски шорцеви SKADI
Selected image for RADVIK Велосипедски шорцеви SKADI
Selected image for RADVIK Велосипедски шорцеви SKADI

RADVIK Велосипедски шорцеви SKADI

4.380 ДЕНЗаштеда 660 ДЕН
3.720ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Женските шорцеви SKADI ќе го направат секој километар од возењето вистинско задоволство за вас. Профилираната, гел влошка ja гарантира соодветна удобност и ги апсорбира ударите. Внатре имаат вградено мрежести шорцеви. Велкро прицврстувачите во појасот помагаат носењето да биде уште поудобно. Тие се направени од комбинација на најлон и еластан, што обезбедува висока издржливост и флексибилност, како и добро управување со влагата. Покрај тоа, благодарение на својствата на брзо сушење, тие се многу практични за употреба. За да се обезбеди поголема безбедност, дизајнерите ги опремиле и со рефлектирачки елементи.

Најважни карактеристики:
● Рефлектирачки елементи
● Гел влошка за велосипед

Состав на материјалoт:
● 92% најлон
● 8% еластан

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
KPD4J8GMA4

EAN /   код

EAN /   код
ANCFIQE3T2
4.380 ДЕНЗаштеда 660 ДЕН
3.720ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

Женските шорцеви SKADI ќе го направат секој километар од возењето вистинско задоволство за вас. Профилираната, гел влошка ja гарантира соодветна удобност и ги апсорбира ударите. Внатре имаат вградено мрежести шорцеви. Велкро прицврстувачите во појасот помагаат носењето да биде уште поудобно. Тие се направени од комбинација на најлон и еластан, што обезбедува висока издржливост и флексибилност, како и добро управување со влагата. Покрај тоа, благодарение на својствата на брзо сушење, тие се многу практични за употреба. За да се обезбеди поголема безбедност, дизајнерите ги опремиле и со рефлектирачки елементи.

Најважни карактеристики:
● Рефлектирачки елементи
● Гел влошка за велосипед

Состав на материјалoт:
● 92% најлон
● 8% еластан

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
KPD4J8GMA4

EAN /   код

EAN /   код
ANCFIQE3T2
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.