0 thumbnail image for RADVIK Велосипедски шорцеви SKADIR
1 thumbnail image for RADVIK Велосипедски шорцеви SKADIR
2 thumbnail image for RADVIK Велосипедски шорцеви SKADIR
3 thumbnail image for RADVIK Велосипедски шорцеви SKADIR
4 thumbnail image for RADVIK Велосипедски шорцеви SKADIR
5 thumbnail image for RADVIK Велосипедски шорцеви SKADIR
6 thumbnail image for RADVIK Велосипедски шорцеви SKADIR
7 thumbnail image for RADVIK Велосипедски шорцеви SKADIR
8 thumbnail image for RADVIK Велосипедски шорцеви SKADIR
Selected image for RADVIK Велосипедски шорцеви SKADIR
Selected image for RADVIK Велосипедски шорцеви SKADIR
Selected image for RADVIK Велосипедски шорцеви SKADIR
Selected image for RADVIK Велосипедски шорцеви SKADIR
Selected image for RADVIK Велосипедски шорцеви SKADIR
Selected image for RADVIK Велосипедски шорцеви SKADIR
Selected image for RADVIK Велосипедски шорцеви SKADIR
Selected image for RADVIK Велосипедски шорцеви SKADIR
Selected image for RADVIK Велосипедски шорцеви SKADIR

RADVIK Велосипедски шорцеви SKADIR

4.580 ДЕНЗаштеда 690 ДЕН
3.890ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Зелена

Големина

Опис на производот

Женските шорцеви SKADIR ќе го направат секој километар од возењето вистинско задоволство за вас. Профилираната, гел влошка ja гарантира соодветна удобност и ги апсорбира ударите. Внатре имаат вградено мрежести шорцеви. Велкро прицврстувачите во појасот помагаат носењето да биде уште поудобно. Тие се направени од комбинација на најлон и еластан, што обезбедува висока издржливост и флексибилност, како и добро управување со влагата. Покрај тоа, благодарение на својствата на брзо сушење, тие се многу практични за употреба. За да се обезбеди поголема безбедност, дизајнерите ги опремиле и со рефлектирачки елементи.Најважни карактеристики:
● Рефлектирачки елементи
● Материјал што дише и брзо се суши
● Спортски дизајнСостав на материјалот:
● 95% најлон
● 5% еластан

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
DID4JRJRWY

EAN /   код

EAN /   код
ANSFIQEQE3
4.580 ДЕНЗаштеда 690 ДЕН
3.890ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

Женските шорцеви SKADIR ќе го направат секој километар од возењето вистинско задоволство за вас. Профилираната, гел влошка ja гарантира соодветна удобност и ги апсорбира ударите. Внатре имаат вградено мрежести шорцеви. Велкро прицврстувачите во појасот помагаат носењето да биде уште поудобно. Тие се направени од комбинација на најлон и еластан, што обезбедува висока издржливост и флексибилност, како и добро управување со влагата. Покрај тоа, благодарение на својствата на брзо сушење, тие се многу практични за употреба. За да се обезбеди поголема безбедност, дизајнерите ги опремиле и со рефлектирачки елементи.Најважни карактеристики:
● Рефлектирачки елементи
● Материјал што дише и брзо се суши
● Спортски дизајнСостав на материјалот:
● 95% најлон
● 5% еластан

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
DID4JRJRWY

EAN /   код

EAN /   код
ANSFIQEQE3
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.