0 thumbnail image for RADVIK Женски велосипедски шорцеви SJOFN LDS
1 thumbnail image for RADVIK Женски велосипедски шорцеви SJOFN LDS
2 thumbnail image for RADVIK Женски велосипедски шорцеви SJOFN LDS
3 thumbnail image for RADVIK Женски велосипедски шорцеви SJOFN LDS
4 thumbnail image for RADVIK Женски велосипедски шорцеви SJOFN LDS
5 thumbnail image for RADVIK Женски велосипедски шорцеви SJOFN LDS
6 thumbnail image for RADVIK Женски велосипедски шорцеви SJOFN LDS
Selected image for RADVIK Женски велосипедски шорцеви SJOFN LDS
Selected image for RADVIK Женски велосипедски шорцеви SJOFN LDS
Selected image for RADVIK Женски велосипедски шорцеви SJOFN LDS
Selected image for RADVIK Женски велосипедски шорцеви SJOFN LDS
Selected image for RADVIK Женски велосипедски шорцеви SJOFN LDS
Selected image for RADVIK Женски велосипедски шорцеви SJOFN LDS
Selected image for RADVIK Женски велосипедски шорцеви SJOFN LDS

RADVIK Женски велосипедски шорцеви SJOFN LDS

3.390 ДЕНЗаштеда 510 ДЕН
2.880ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Женските велосипедски шорцеви Sjofn LDS се направени од синтетички материјали, благодарение на кои одлично дишат, побрзо се сушат и подобро ја отстрануваат влагата. Широкиот еластичен појас добро се вклопува на телото. Технологијата на рамни шевови не предизвикува триење. Ласерски исечените рабови добро се вклопуваат во телото и не се виткаат. Внатрешната обвивка со контурен гел, ја подобрува удобноста при возење на подолги растојанија. Рефлектирачките елементи ја подобруваат безбедноста при возење. Интересниот дизајн додава спортски карактер.Најважни карактеристики:
● Опсег на големини: XS-XL
● Материјал што дише и брзо се суши
● Вградени внатрешни шорцеви со гел лагер
● Ласерски исечени рабови
● Технологија на рамен шев
● Широк појас за подобро приспособување на фигурата
● Рефлектирачки елементи
● Спортски дизајнСостав на материјал:
● 94% полиестер
● 6% еластан

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
ROD4J2QEAV

EAN /   код

EAN /   код
AN9GIQEZ4H
3.390 ДЕНЗаштеда 510 ДЕН
2.880ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

Женските велосипедски шорцеви Sjofn LDS се направени од синтетички материјали, благодарение на кои одлично дишат, побрзо се сушат и подобро ја отстрануваат влагата. Широкиот еластичен појас добро се вклопува на телото. Технологијата на рамни шевови не предизвикува триење. Ласерски исечените рабови добро се вклопуваат во телото и не се виткаат. Внатрешната обвивка со контурен гел, ја подобрува удобноста при возење на подолги растојанија. Рефлектирачките елементи ја подобруваат безбедноста при возење. Интересниот дизајн додава спортски карактер.Најважни карактеристики:
● Опсег на големини: XS-XL
● Материјал што дише и брзо се суши
● Вградени внатрешни шорцеви со гел лагер
● Ласерски исечени рабови
● Технологија на рамен шев
● Широк појас за подобро приспособување на фигурата
● Рефлектирачки елементи
● Спортски дизајнСостав на материјал:
● 94% полиестер
● 6% еластан

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
ROD4J2QEAV

EAN /   код

EAN /   код
AN9GIQEZ4H
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.