0 thumbnail image for RADVIK Зимски велосипедски ракавици VINTUR
1 thumbnail image for RADVIK Зимски велосипедски ракавици VINTUR
2 thumbnail image for RADVIK Зимски велосипедски ракавици VINTUR
Selected image for RADVIK Зимски велосипедски ракавици VINTUR
Selected image for RADVIK Зимски велосипедски ракавици VINTUR
Selected image for RADVIK Зимски велосипедски ракавици VINTUR

RADVIK Зимски велосипедски ракавици VINTUR

2.200 ДЕНЗаштеда 660 ДЕН
1.540ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Состав на материјалот на надворешниот слој:
● 50% полиуретан
● 45% најлон
● 5% еластин

Состав на материјалот на внатрешниот слој:
● 100% полиестер

Техничка спецификација:
● Anti-shock гел перничиња
● Брзо сушење
● Рефлектирачки елементи
● Отпорни на ветер
● Водоотпорна мембрана – HIPORA

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
XCD4JXR1IL

EAN /   код

EAN /   код
AN5DIQECCD
2.200 ДЕНЗаштеда 660 ДЕН
1.540ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

Состав на материјалот на надворешниот слој:
● 50% полиуретан
● 45% најлон
● 5% еластин

Состав на материјалот на внатрешниот слој:
● 100% полиестер

Техничка спецификација:
● Anti-shock гел перничиња
● Брзо сушење
● Рефлектирачки елементи
● Отпорни на ветер
● Водоотпорна мембрана – HIPORA

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
XCD4JXR1IL

EAN /   код

EAN /   код
AN5DIQECCD
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.