Selected image for Ракавица глодалка беж

Ракавица глодалка беж

Loco Croco
340ДЕН

Боја:Беж

Опис на производот

РАКАВИЦА ГЛОДАЛКА БЕЖ
• Ракавицата глодалка е наменета да ја намали непријатноста при излегувањето за запчињата кај бебињата. Може да се користи за лева и за десна рака.
• Достапна во розева,сина и беж боја.
• Димензии на производот: 8x10cm.
• Димензии на пакувањето: 10x17x4cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Беж
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
FV2ORC48CV

EAN /   код

EAN /   код
AN98ZVCTNH
340ДЕН

Опис на производот

РАКАВИЦА ГЛОДАЛКА БЕЖ
• Ракавицата глодалка е наменета да ја намали непријатноста при излегувањето за запчињата кај бебињата. Може да се користи за лева и за десна рака.
• Достапна во розева,сина и беж боја.
• Димензии на производот: 8x10cm.
• Димензии на пакувањето: 10x17x4cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Беж
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
FV2ORC48CV

EAN /   код

EAN /   код
AN98ZVCTNH
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.