Slike Ракавица глодалка сина
Slike Ракавица глодалка сина

Ракавица глодалка сина

Loco Croco
340ДЕН

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

РАКАВИЦА ГЛОДАЛКА ПЛАВА
• Ракавицата глодалка е наменета да ја намали непријатноста при излегувањето за запчињата кај бебињата. Може да се користи за лева и за десна рака.
• Достапна во розева,сина и беж боја.
• Димензии на производот: 8x10cm.
• Димензии на пакувањето: 10x17x4cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
0ZFOR4GIMN

EAN /   код

EAN /   код
ANT6WVCE70
340ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

РАКАВИЦА ГЛОДАЛКА ПЛАВА
• Ракавицата глодалка е наменета да ја намали непријатноста при излегувањето за запчињата кај бебињата. Може да се користи за лева и за десна рака.
• Достапна во розева,сина и беж боја.
• Димензии на производот: 8x10cm.
• Димензии на пакувањето: 10x17x4cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
0ZFOR4GIMN

EAN /   код

EAN /   код
ANT6WVCE70
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.