Slike RAMPAGE Слушалки RM-K36 Dual Mic- Detachable Mic PROUD BLACK
Slike RAMPAGE Слушалки RM-K36 Dual Mic- Detachable Mic PROUD BLACK

RAMPAGE Слушалки RM-K36 Dual Mic- Detachable Mic PROUD BLACK

Нептун
999 ДЕНЗаштеда 374 ДЕН
625ДЕН
Понудата важи од 28/11/2023 до 04/12/2023

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Слушалки
• Фрекфенција:20Hz-20KHz
• Осетливост:105±3dB
• Должина на кабел:1.2m
• 3.5 mm приклучок

Спецификации

Бренд
RAMPAGE

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Dolby Vision
Не
Bluetooth
Не
УСБ влез
Не

Ананас ID

Шифра на производот
WHRHR63XPW

EAN /   код

EAN /   код
8680096104602
999 ДЕНЗаштеда 374 ДЕН
625ДЕН
Понудата важи од 28/11/2023 до 04/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Слушалки
• Фрекфенција:20Hz-20KHz
• Осетливост:105±3dB
• Должина на кабел:1.2m
• 3.5 mm приклучок

Спецификации

Бренд
RAMPAGE

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Dolby Vision
Не
Bluetooth
Не
УСБ влез
Не

Ананас ID

Шифра на производот
WHRHR63XPW

EAN /   код

EAN /   код
8680096104602

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.