Slike RAMPAGE SN-RMX2 Chaty Gaming микрофон
Slike RAMPAGE SN-RMX2 Chaty Gaming микрофон
Slike RAMPAGE SN-RMX2 Chaty Gaming микрофон
Slike RAMPAGE SN-RMX2 Chaty Gaming микрофон
Slike RAMPAGE SN-RMX2 Chaty Gaming микрофон
Slike RAMPAGE SN-RMX2 Chaty Gaming микрофон
Slike RAMPAGE SN-RMX2 Chaty Gaming микрофон
Slike RAMPAGE SN-RMX2 Chaty Gaming микрофон
Slike RAMPAGE SN-RMX2 Chaty Gaming микрофон
Slike RAMPAGE SN-RMX2 Chaty Gaming микрофон
Slike RAMPAGE SN-RMX2 Chaty Gaming микрофон
Slike RAMPAGE SN-RMX2 Chaty Gaming микрофон
Slike RAMPAGE SN-RMX2 Chaty Gaming микрофон
Slike RAMPAGE SN-RMX2 Chaty Gaming микрофон
Slike RAMPAGE SN-RMX2 Chaty Gaming микрофон
Slike RAMPAGE SN-RMX2 Chaty Gaming микрофон

RAMPAGE SN-RMX2 Chaty Gaming микрофон

Нептун
1.199ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• КВАЛИТЕТ НА ЗВУК: Обезбедува извонредна аудио јасност и прецизност, овозможувајќи ви да се истакнете во секој разговор или снимање
• ЕФЕКТИВЕН ДИЗАЈН: со своето атрактивно RGB осветлување, ќе додаде стил на вашиот работен простор
• ЛЕСНА И ПРИЛАГОДЛИВА КОНСТРУКЦИЈА: Овој микрофон е исклучително удобен за користење, со прилагодлива висина и агли за оптимално позиционирање
• ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ: со функционалноста plug-and-play, многу е лесен за користење, без потреба од дополнителен софтвер
• УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ: овој микрофон е компатибилен со сите главни платформи за игри и разговори, вклучувајќи компјутер, PS4, Xbox и повеќе


Rampage SN-RMX2 Разговорен микрофон за игри со одличен квалитет кој ќе ви овозможи да се истакнете во светот на разговорот и снимањето. Со исклучителна јасност на звукот и прецизни перформанси, тој обезбедува професионално аудио искуство. Неговиот ефективен дизајн, со привлечно RGB осветлување, ќе додаде стил на вашиот простор.

Со лесен и прилагодлив дизајн, исклучително е удобен за користење за време на долги сесии. Со можност за прилагодување на висината и аголот, можете да ја најдете совршената положба за максимална удобност.

Едноставната употреба на овој микрофон е загарантирана благодарение на функционалноста plug-and-play. Без потреба од дополнителен софтвер или драјвери, можете веднаш да го користите и да уживате во супериорен квалитет на звукот.

Со универзална компатибилност, тој е одличен избор за сите главни платформи за игри и разговори. Без разлика дали користите компјутер, PS4, Xbox или друг уред, овој микрофон ќе испорача исклучителни перформанси.

Изберете го одличниот микрофон за игри Rampage SN-RMX2 Chatty кој ќе ви овозможи одлично искуство и ќе уживате во јасен и висококвалитетен звук.

Спецификации

Бренд
RAMPAGE

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Технологија за поврзување
Žično povezivanje
Други карактеристики
Dužina kabla [m]:1.5; Prekidač za uključivanje/isključivanje:Da; Pozadinsko LED svetlo:Da; Frekvencija mikrofona (Hz):100 Hz - 16 kHz; Osetljivost mikrofona (dB):38; Tip usmeravanja mikrofona:Višesmerni; Tip:Gejmerski mikrofon; USB priključak:Da;
Земја на потекло
Кина

Ананас ID

Шифра на производот
RPW05VTS5C

EAN /   код

EAN /   код
8680096099113
1.199ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• КВАЛИТЕТ НА ЗВУК: Обезбедува извонредна аудио јасност и прецизност, овозможувајќи ви да се истакнете во секој разговор или снимање
• ЕФЕКТИВЕН ДИЗАЈН: со своето атрактивно RGB осветлување, ќе додаде стил на вашиот работен простор
• ЛЕСНА И ПРИЛАГОДЛИВА КОНСТРУКЦИЈА: Овој микрофон е исклучително удобен за користење, со прилагодлива висина и агли за оптимално позиционирање
• ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ: со функционалноста plug-and-play, многу е лесен за користење, без потреба од дополнителен софтвер
• УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ: овој микрофон е компатибилен со сите главни платформи за игри и разговори, вклучувајќи компјутер, PS4, Xbox и повеќе


Rampage SN-RMX2 Разговорен микрофон за игри со одличен квалитет кој ќе ви овозможи да се истакнете во светот на разговорот и снимањето. Со исклучителна јасност на звукот и прецизни перформанси, тој обезбедува професионално аудио искуство. Неговиот ефективен дизајн, со привлечно RGB осветлување, ќе додаде стил на вашиот простор.

Со лесен и прилагодлив дизајн, исклучително е удобен за користење за време на долги сесии. Со можност за прилагодување на висината и аголот, можете да ја најдете совршената положба за максимална удобност.

Едноставната употреба на овој микрофон е загарантирана благодарение на функционалноста plug-and-play. Без потреба од дополнителен софтвер или драјвери, можете веднаш да го користите и да уживате во супериорен квалитет на звукот.

Со универзална компатибилност, тој е одличен избор за сите главни платформи за игри и разговори. Без разлика дали користите компјутер, PS4, Xbox или друг уред, овој микрофон ќе испорача исклучителни перформанси.

Изберете го одличниот микрофон за игри Rampage SN-RMX2 Chatty кој ќе ви овозможи одлично искуство и ќе уживате во јасен и висококвалитетен звук.

Спецификации

Бренд
RAMPAGE

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Технологија за поврзување
Žično povezivanje
Други карактеристики
Dužina kabla [m]:1.5; Prekidač za uključivanje/isključivanje:Da; Pozadinsko LED svetlo:Da; Frekvencija mikrofona (Hz):100 Hz - 16 kHz; Osetljivost mikrofona (dB):38; Tip usmeravanja mikrofona:Višesmerni; Tip:Gejmerski mikrofon; USB priključak:Da;
Земја на потекло
Кина

Ананас ID

Шифра на производот
RPW05VTS5C

EAN /   код

EAN /   код
8680096099113

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.