0 thumbnail image for Ранец Hummel за девојки HMLALLICE, Шарени
1 thumbnail image for Ранец Hummel за девојки HMLALLICE, Шарени
2 thumbnail image for Ранец Hummel за девојки HMLALLICE, Шарени
Selected image for Ранец Hummel за девојки HMLALLICE, Шарени
Selected image for Ранец Hummel за девојки HMLALLICE, Шарени
Selected image for Ранец Hummel за девојки HMLALLICE, Шарени

Ранец Hummel за девојки HMLALLICE, Шарени

1.999 ДЕНЗаштеда 600 ДЕН
1.399ДЕН
Понудата важи од 11/06/2024 до 17/06/2024

Боја:Шарена

Големина

Опис на производот

Ранец Hummel за девојки HMLALLICE, Шарени

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Женски
Големина
Универзална

Ананас ID

Шифра на производот
CNVJIB1AS5

EAN /   код

EAN /   код
8682902726947
1.999 ДЕНЗаштеда 600 ДЕН
1.399ДЕН
Понудата важи од 11/06/2024 до 17/06/2024

Опис на производот

Ранец Hummel за девојки HMLALLICE, Шарени

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Женски
Големина
Универзална

Ананас ID

Шифра на производот
CNVJIB1AS5

EAN /   код

EAN /   код
8682902726947
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.