Selected image for RAPID Детски мотор бел 26105

RAPID Детски мотор бел 26105

AНАНАС ШОП
3.199 ДЕНЗаштеда 409 ДЕН
2.790ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Бела

Опис на производот

Детскиот мотор на акумулатор е одличен начин за децата да ги воведе во светот на електричната мобилност и да се забавуваат, истовремено развивајќи различни вештини како координација и баланс. Ова транспортно средство е забавно и безбедно, обезбедувајќи на децата уникатно искуство на два тркала.
Со мекото и удобно седиште, моторот обезбедува комфор за време на возењето. Децата можат лесно да го управуваат моторот, користејќи едноставни контроли за напред, назад и стоп.
Вградениот акумулатор обезбедува долготрајна енергија и е лесен за полнење, обезбедувајќи часови на забава.
Дополнителни функции како светла, звуци и музички ефекти го прават возењето со моторот уште забавно и разновидно.
Моќност: 6V4.5AH

Спецификации

Бренд
RAPID

Тежина и димензии

Тежина
19.36 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
E2IR33WQKK

EAN /   код

EAN /   код
AN75HJ3A0J
3.199 ДЕНЗаштеда 409 ДЕН
2.790ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Детскиот мотор на акумулатор е одличен начин за децата да ги воведе во светот на електричната мобилност и да се забавуваат, истовремено развивајќи различни вештини како координација и баланс. Ова транспортно средство е забавно и безбедно, обезбедувајќи на децата уникатно искуство на два тркала.
Со мекото и удобно седиште, моторот обезбедува комфор за време на возењето. Децата можат лесно да го управуваат моторот, користејќи едноставни контроли за напред, назад и стоп.
Вградениот акумулатор обезбедува долготрајна енергија и е лесен за полнење, обезбедувајќи часови на забава.
Дополнителни функции како светла, звуци и музички ефекти го прават возењето со моторот уште забавно и разновидно.
Моќност: 6V4.5AH

Спецификации

Бренд
RAPID

Тежина и димензии

Тежина
19.36 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
E2IR33WQKK

EAN /   код

EAN /   код
AN75HJ3A0J
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.