Selected image for RAPID Велосипед 12 POLICE BLACK

RAPID Велосипед 12 POLICE BLACK

AНАНАС ШОП
3.600 ДЕНЗаштеда 390 ДЕН
3.210ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Боја:Црна

Опис на производот

Алуминиумски банажи
2 кочници
Помошни тркала
Металенрам
Наменет за возраст под 5 години

Спецификации

Бренд
RAPID

Карактеристики

категорија
Велосипеди за деца
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
G7A9UEI9U9

EAN /   код

EAN /   код
ANO91RTALD
3.600 ДЕНЗаштеда 390 ДЕН
3.210ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Опис на производот

Алуминиумски банажи
2 кочници
Помошни тркала
Металенрам
Наменет за возраст под 5 години

Спецификации

Бренд
RAPID

Карактеристики

категорија
Велосипеди за деца
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
G7A9UEI9U9

EAN /   код

EAN /   код
ANO91RTALD
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.