Selected image for RAPID Велосипед 12 R VIOLET

RAPID Велосипед 12 R VIOLET

AНАНАС ШОП
3.900 ДЕНЗаштеда 470 ДЕН
3.430ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Виолетова

Опис на производот

Алуминиумски банажи
2 кочници
Помошни тркала
Металенрам
Наменет за возраст под 5 години

Спецификации

Бренд
RAPID

Тежина и димензии

Тежина
7 kg

Карактеристики

Боја на производот
Виолетова

Ананас ID

Шифра на производот
NHA9UDMM87

EAN /   код

EAN /   код
ANS81RTXXG
3.900 ДЕНЗаштеда 470 ДЕН
3.430ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Алуминиумски банажи
2 кочници
Помошни тркала
Металенрам
Наменет за возраст под 5 години

Спецификации

Бренд
RAPID

Тежина и димензии

Тежина
7 kg

Карактеристики

Боја на производот
Виолетова

Ананас ID

Шифра на производот
NHA9UDMM87

EAN /   код

EAN /   код
ANS81RTXXG
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.