Selected image for RAPID Велосипед 16 GOOL BLUE

RAPID Велосипед 16 GOOL BLUE

AНАНАС ШОП
4.000 ДЕНЗаштеда 470 ДЕН
3.530ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Сина

Опис на производот

Алуминиумски банажи
2 кочници
Металенрам
Наменет за возраст под 8 години

Спецификации

Бренд
RAPID

Тежина и димензии

Тежина
8 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
DKA9UGPEVT

EAN /   код

EAN /   код
AN7D1RTRO5
4.000 ДЕНЗаштеда 470 ДЕН
3.530ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Алуминиумски банажи
2 кочници
Металенрам
Наменет за возраст под 8 години

Спецификации

Бренд
RAPID

Тежина и димензии

Тежина
8 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
DKA9UGPEVT

EAN /   код

EAN /   код
AN7D1RTRO5
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.