Selected image for RAPID Велосипед 16 R PINK

RAPID Велосипед 16 R PINK

AНАНАС ШОП
4.200 ДЕНЗаштеда 450 ДЕН
3.750ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Розева

Опис на производот

Алуминиумски банажи
2 кочници
Металенрам
Наменет за возраст под 8 години

Спецификации

Бренд
RAPID

Карактеристики

категорија
Велосипеди за деца
Боја на производот
Розева

Ананас ID

Шифра на производот
CDA9UDO5XB

EAN /   код

EAN /   код
ANVD1RTFH6
4.200 ДЕНЗаштеда 450 ДЕН
3.750ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Алуминиумски банажи
2 кочници
Металенрам
Наменет за возраст под 8 години

Спецификации

Бренд
RAPID

Карактеристики

категорија
Велосипеди за деца
Боја на производот
Розева

Ананас ID

Шифра на производот
CDA9UDO5XB

EAN /   код

EAN /   код
ANVD1RTFH6
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.