Selected image for RAPID Велосипед 20 R VIOLET

RAPID Велосипед 20 R VIOLET

AНАНАС ШОП
4.600 ДЕНЗаштеда 530 ДЕН
4.070ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Виолетова

Опис на производот

Алуминиумски банажи
2 кочници
Металенрам
Наменет за возраст под 15 години

Спецификации

Бренд
RAPID

Тежина и димензии

Тежина
10 kg

Карактеристики

Боја на производот
Виолетова

Ананас ID

Шифра на производот
A6A9UGXLR1

EAN /   код

EAN /   код
AN8B1RT8F8
4.600 ДЕНЗаштеда 530 ДЕН
4.070ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Алуминиумски банажи
2 кочници
Металенрам
Наменет за возраст под 15 години

Спецификации

Бренд
RAPID

Тежина и димензии

Тежина
10 kg

Карактеристики

Боја на производот
Виолетова

Ананас ID

Шифра на производот
A6A9UGXLR1

EAN /   код

EAN /   код
AN8B1RT8F8
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.