Slike RECORDIT Лосион за чистење уши за куче, професионален Ears+, 100мл.
Slike RECORDIT Лосион за чистење уши за куче, професионален Ears+, 100мл.

RECORDIT Лосион за чистење уши за куче, професионален Ears+, 100мл.

PET SHOP MONA
750ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Лосион за уши Ears+ за кучиња и мачки. Нежно ги чисти ушите, отстранувајќи ја нечистотијата. Делува како заштитно средство од црвенило.
Предности:
- отстранувa нечистотија (и на восокот)
- има смирувачки ефект.
- помага за нежно чистење на увото од мртвите клетки на кожата и ушните секрети;
Специјално формулиран за да помогне во отстранувањето на восокот и другите остатоци од ушниот канал на кучиња и мачки. Нежно делува и не го иритира увото. Бидејќи чистите уши се помалку привлечни за ушните грини, неговата редовна употреба ќе ја направи мала веројатноста вашето домашно милениче да добие проблеми со грини.
Произвeдено во Италија
Пакување: 100мл.

Спецификации

Бренд
RECORDIT

Ананас ID

Шифра на производот
94RRJA7HO9

EAN /   код

EAN /   код
8011391726723
750ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Лосион за уши Ears+ за кучиња и мачки. Нежно ги чисти ушите, отстранувајќи ја нечистотијата. Делува како заштитно средство од црвенило.
Предности:
- отстранувa нечистотија (и на восокот)
- има смирувачки ефект.
- помага за нежно чистење на увото од мртвите клетки на кожата и ушните секрети;
Специјално формулиран за да помогне во отстранувањето на восокот и другите остатоци од ушниот канал на кучиња и мачки. Нежно делува и не го иритира увото. Бидејќи чистите уши се помалку привлечни за ушните грини, неговата редовна употреба ќе ја направи мала веројатноста вашето домашно милениче да добие проблеми со грини.
Произвeдено во Италија
Пакување: 100мл.

Спецификации

Бренд
RECORDIT

Ананас ID

Шифра на производот
94RRJA7HO9

EAN /   код

EAN /   код
8011391726723
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.