Slike RED STAR Машка маичка бела
Slike RED STAR Машка маичка бела

RED STAR Машка маичка бела

Sara Fashion
320ДЕН

Боја:Бела

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

RED STAR Машка маичка бела

Спецификации

Бренд
Red Star

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Земја на потекло
Северна Македонија
Големина
М

Материјал

Материјал
Памук
Име на опис на материјалот
памук 100%

Ананас ID

Шифра на производот
D0OV0QRR6N

EAN /   код

EAN /   код
5310231002441
320ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

RED STAR Машка маичка бела

Спецификации

Бренд
Red Star

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Земја на потекло
Северна Македонија
Големина
М

Материјал

Материјал
Памук
Име на опис на материјалот
памук 100%

Ананас ID

Шифра на производот
D0OV0QRR6N

EAN /   код

EAN /   код
5310231002441

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.