Slike RED STAR Машка маичка црна
Slike RED STAR Машка маичка црна

RED STAR Машка маичка црна

Sara Fashion
330ДЕН

Боја:Црна

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

RED STAR Машка маичка црна

Спецификации

Бренд
Red Star

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Земја на потекло
Северна Македонија
Големина
М

Материјал

Материјал
Полиамид
Име на опис на материјалот
памук 100%

Ананас ID

Шифра на производот
EHNV0X3OF1

EAN /   код

EAN /   код
5310231002489
330ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

RED STAR Машка маичка црна

Спецификации

Бренд
Red Star

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Земја на потекло
Северна Македонија
Големина
М

Материјал

Материјал
Полиамид
Име на опис на материјалот
памук 100%

Ананас ID

Шифра на производот
EHNV0X3OF1

EAN /   код

EAN /   код
5310231002489
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.