Slike REDLINE Држач за ТВ приемник 42"- 60" Фиксна држач за ТВ
Slike REDLINE Држач за ТВ приемник 42"- 60" Фиксна држач за ТВ
Slike REDLINE Држач за ТВ приемник 42"- 60" Фиксна држач за ТВ
Slike REDLINE Држач за ТВ приемник 42"- 60" Фиксна држач за ТВ
Slike REDLINE Држач за ТВ приемник 42"- 60" Фиксна држач за ТВ
Slike REDLINE Држач за ТВ приемник 42"- 60" Фиксна држач за ТВ
Slike REDLINE Држач за ТВ приемник 42"- 60" Фиксна држач за ТВ
Slike REDLINE Држач за ТВ приемник 42"- 60" Фиксна држач за ТВ

REDLINE Држач за ТВ приемник 42"- 60" Фиксна држач за ТВ

АНАНАС ШОП
490 ДЕНЗаштеда 231 ДЕН
259ДЕН
Понудата важи од 06/12/2023 до 31/12/2023

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

• Ѕиден држач за ТВ приемници 42" - 60"
• Максимално оптоварување 50 kg
• Растојание од ѕид 30 mm
• Стандард VESA
• 200 x 200, 400 x 400
• Едноставно склопување.
• Пакување: комплет завртки за монтирање, либела

Спецификации

Бренд
Redline

Карактеристики

Тип на производ
Nosač za TV
Боја на производот
Црна
VESA стандард за монтирање на интерфејс
Da
Максимален капацитет на тежина
30 Kg
Максимална големина на екранот за употреба со овој производ
60 "
Други карактеристики
Dimenzije: 470mm x 150mm x 35mm

Ананас ID

Шифра на производот
RC4GV6KEXK

EAN /   код

EAN /   код
8681457037324
490 ДЕНЗаштеда 231 ДЕН
259ДЕН
Понудата важи од 06/12/2023 до 31/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

• Ѕиден држач за ТВ приемници 42" - 60"
• Максимално оптоварување 50 kg
• Растојание од ѕид 30 mm
• Стандард VESA
• 200 x 200, 400 x 400
• Едноставно склопување.
• Пакување: комплет завртки за монтирање, либела

Спецификации

Бренд
Redline

Карактеристики

Тип на производ
Nosač za TV
Боја на производот
Црна
VESA стандард за монтирање на интерфејс
Da
Максимален капацитет на тежина
30 Kg
Максимална големина на екранот за употреба со овој производ
60 "
Други карактеристики
Dimenzije: 470mm x 150mm x 35mm

Ананас ID

Шифра на производот
RC4GV6KEXK

EAN /   код

EAN /   код
8681457037324
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.