Slike REEBOK Блузон машки HA9271 RI LEFT CHEST LOGO CREW
Slike REEBOK Блузон машки HA9271 RI LEFT CHEST LOGO CREW
Slike REEBOK Блузон машки HA9271 RI LEFT CHEST LOGO CREW
Slike REEBOK Блузон машки HA9271 RI LEFT CHEST LOGO CREW
Slike REEBOK Блузон машки HA9271 RI LEFT CHEST LOGO CREW
Slike REEBOK Блузон машки HA9271 RI LEFT CHEST LOGO CREW
Slike REEBOK Блузон машки HA9271 RI LEFT CHEST LOGO CREW
Slike REEBOK Блузон машки HA9271 RI LEFT CHEST LOGO CREW
Slike REEBOK Блузон машки HA9271 RI LEFT CHEST LOGO CREW
Slike REEBOK Блузон машки HA9271 RI LEFT CHEST LOGO CREW
Slike REEBOK Блузон машки HA9271 RI LEFT CHEST LOGO CREW
Slike REEBOK Блузон машки HA9271 RI LEFT CHEST LOGO CREW

REEBOK Блузон машки HA9271 RI LEFT CHEST LOGO CREW

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
2.490 ДЕНЗаштеда 630 ДЕН
1.860ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Сива

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Тајната е во едноставноста. Чувствувајте се лежерно во овој дискретно стилски дуксер Reebok за мажи. Универзалниот крој и мекото руно, пријатно на допир, обезбедуваат максимална удобност.
Материјал: 70% памук, 30% рециклиран полиестер
Памук добиен од доверливи партнери кои се фокусираат на намалување на негативното влијание на производството на памук врз животната средина и подобрување на економската состојба на областите за производство на памук
Најмалку 30% рециклирани материјали
Класичниот крој обезбедува слобода на движење
Заоблено деколте со ребрести облоги

Спецификации

Бренд
Reebok

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Машки
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
1ACSR290KG

EAN /   код

EAN /   код
4066751084214
2.490 ДЕНЗаштеда 630 ДЕН
1.860ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Тајната е во едноставноста. Чувствувајте се лежерно во овој дискретно стилски дуксер Reebok за мажи. Универзалниот крој и мекото руно, пријатно на допир, обезбедуваат максимална удобност.
Материјал: 70% памук, 30% рециклиран полиестер
Памук добиен од доверливи партнери кои се фокусираат на намалување на негативното влијание на производството на памук врз животната средина и подобрување на економската состојба на областите за производство на памук
Најмалку 30% рециклирани материјали
Класичниот крој обезбедува слобода на движење
Заоблено деколте со ребрести облоги

Спецификации

Бренд
Reebok

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Машки
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
1ACSR290KG

EAN /   код

EAN /   код
4066751084214
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.