0 thumbnail image for REEBOK GLIDE Патики машки ID6662
1 thumbnail image for REEBOK GLIDE Патики машки ID6662
2 thumbnail image for REEBOK GLIDE Патики машки ID6662
3 thumbnail image for REEBOK GLIDE Патики машки ID6662
4 thumbnail image for REEBOK GLIDE Патики машки ID6662
5 thumbnail image for REEBOK GLIDE Патики машки ID6662
Selected image for REEBOK GLIDE Патики машки ID6662
Selected image for REEBOK GLIDE Патики машки ID6662
Selected image for REEBOK GLIDE Патики машки ID6662
Selected image for REEBOK GLIDE Патики машки ID6662
Selected image for REEBOK GLIDE Патики машки ID6662
Selected image for REEBOK GLIDE Патики машки ID6662

REEBOK GLIDE Патики машки ID6662

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
4.290 ДЕНЗаштеда 1.291 ДЕН
2.999ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Боја:Светло кафена

Опис на производот

Mашки патики REEBOK GLIDE ex-ID6662
Пол Машки
Модел: REEBOK GLIDE ex-ID6662
Вид на патика: спортски стил
Состав: Кожа, синтетичка кожа;
Материјал: кожа

Спецификации

Бренд
Reebok

Карактеристики

Боја на производот
Светло кафена
Пол
Машки
Големина
45

Ананас ID

Шифра на производот
BKBSR87OU8

EAN /   код

EAN /   код
4066756298401
4.290 ДЕНЗаштеда 1.291 ДЕН
2.999ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Опис на производот

Mашки патики REEBOK GLIDE ex-ID6662
Пол Машки
Модел: REEBOK GLIDE ex-ID6662
Вид на патика: спортски стил
Состав: Кожа, синтетичка кожа;
Материјал: кожа

Спецификации

Бренд
Reebok

Карактеристики

Боја на производот
Светло кафена
Пол
Машки
Големина
45

Ананас ID

Шифра на производот
BKBSR87OU8

EAN /   код

EAN /   код
4066756298401
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.