0 thumbnail image for REEBOK GLIDE Патики машки  ID6663
1 thumbnail image for REEBOK GLIDE Патики машки  ID6663
2 thumbnail image for REEBOK GLIDE Патики машки  ID6663
3 thumbnail image for REEBOK GLIDE Патики машки  ID6663
Selected image for REEBOK GLIDE Патики машки  ID6663
Selected image for REEBOK GLIDE Патики машки  ID6663
Selected image for REEBOK GLIDE Патики машки  ID6663
Selected image for REEBOK GLIDE Патики машки  ID6663

REEBOK GLIDE Патики машки ID6663

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
4.290 ДЕНЗаштеда 1.291 ДЕН
2.999ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Унисекс патики
Надворешен материјал
Вештачка кожа, вистинска кожа
Внатрешен материјал
Текстил
Материјал за надворешен ѓон
Гума
Можже да се носат Во секое време од годината
Тип на потпетица
Рамен ѓон
Боја
Црна

Спецификации

Бренд
Reebok

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
45

Ананас ID

Шифра на производот
FICSR8YO23

EAN /   код

EAN /   код
4066756302283
4.290 ДЕНЗаштеда 1.291 ДЕН
2.999ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Унисекс патики
Надворешен материјал
Вештачка кожа, вистинска кожа
Внатрешен материјал
Текстил
Материјал за надворешен ѓон
Гума
Можже да се носат Во секое време од годината
Тип на потпетица
Рамен ѓон
Боја
Црна

Спецификации

Бренд
Reebok

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
45

Ананас ID

Шифра на производот
FICSR8YO23

EAN /   код

EAN /   код
4066756302283
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.