0 thumbnail image for REEBOK Патики детски  FY9322 ROYAL PRIME 2.0 2V
1 thumbnail image for REEBOK Патики детски  FY9322 ROYAL PRIME 2.0 2V
2 thumbnail image for REEBOK Патики детски  FY9322 ROYAL PRIME 2.0 2V
3 thumbnail image for REEBOK Патики детски  FY9322 ROYAL PRIME 2.0 2V
Selected image for REEBOK Патики детски  FY9322 ROYAL PRIME 2.0 2V
Selected image for REEBOK Патики детски  FY9322 ROYAL PRIME 2.0 2V
Selected image for REEBOK Патики детски  FY9322 ROYAL PRIME 2.0 2V
Selected image for REEBOK Патики детски  FY9322 ROYAL PRIME 2.0 2V

REEBOK Патики детски FY9322 ROYAL PRIME 2.0 2V

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
2.190 ДЕНЗаштеда 660 ДЕН
1.530ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Класичен изглед со странични ленти кои се појавуваат во контрастна боја.
Ремени со лепенки, со лежиште за петицата кој овозможува брзи и лесни промени, а средниот ѓон EVA додава удобност за целодневна игра.
Поставата: Текстил
Ѓон: Гума
Мек синтетички горен дел
ЕВА среден ѓон
Текстилна постава
Гумен надворешен ѓон

Спецификации

Бренд
Reebok

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Сезона
Пролет-Лето
Големина
34

Ананас ID

Шифра на производот
ATCSRGZYT4

EAN /   код

EAN /   код
4064041117567
2.190 ДЕНЗаштеда 660 ДЕН
1.530ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Опис на производот

Класичен изглед со странични ленти кои се појавуваат во контрастна боја.
Ремени со лепенки, со лежиште за петицата кој овозможува брзи и лесни промени, а средниот ѓон EVA додава удобност за целодневна игра.
Поставата: Текстил
Ѓон: Гума
Мек синтетички горен дел
ЕВА среден ѓон
Текстилна постава
Гумен надворешен ѓон

Спецификации

Бренд
Reebok

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Сезона
Пролет-Лето
Големина
34

Ананас ID

Шифра на производот
ATCSRGZYT4

EAN /   код

EAN /   код
4064041117567
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.