0 thumbnail image for REEBOK Патики детски   IE6664 ROYAL PRIME 2.0 ALT
1 thumbnail image for REEBOK Патики детски   IE6664 ROYAL PRIME 2.0 ALT
2 thumbnail image for REEBOK Патики детски   IE6664 ROYAL PRIME 2.0 ALT
3 thumbnail image for REEBOK Патики детски   IE6664 ROYAL PRIME 2.0 ALT
Selected image for REEBOK Патики детски   IE6664 ROYAL PRIME 2.0 ALT
Selected image for REEBOK Патики детски   IE6664 ROYAL PRIME 2.0 ALT
Selected image for REEBOK Патики детски   IE6664 ROYAL PRIME 2.0 ALT
Selected image for REEBOK Патики детски   IE6664 ROYAL PRIME 2.0 ALT

REEBOK Патики детски IE6664 ROYAL PRIME 2.0 ALT

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
1.790 ДЕНЗаштеда 540 ДЕН
1.250ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

Синтетички горен дел
Гумениот надворешен ѓон отпорен на триење додава издржливост
Боја: Бела/Златна

Спецификации

Бренд
Reebok

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Големина
23.5

Ананас ID

Шифра на производот
ROBSRDN0O5

EAN /   код

EAN /   код
4066761662754
1.790 ДЕНЗаштеда 540 ДЕН
1.250ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Синтетички горен дел
Гумениот надворешен ѓон отпорен на триење додава издржливост
Боја: Бела/Златна

Спецификации

Бренд
Reebok

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Големина
23.5

Ананас ID

Шифра на производот
ROBSRDN0O5

EAN /   код

EAN /   код
4066761662754
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.