0 thumbnail image for REEBOK Патики машки CN4107 ROYAL BB4500 HI2
1 thumbnail image for REEBOK Патики машки CN4107 ROYAL BB4500 HI2
2 thumbnail image for REEBOK Патики машки CN4107 ROYAL BB4500 HI2
3 thumbnail image for REEBOK Патики машки CN4107 ROYAL BB4500 HI2
Selected image for REEBOK Патики машки CN4107 ROYAL BB4500 HI2
Selected image for REEBOK Патики машки CN4107 ROYAL BB4500 HI2
Selected image for REEBOK Патики машки CN4107 ROYAL BB4500 HI2
Selected image for REEBOK Патики машки CN4107 ROYAL BB4500 HI2

REEBOK Патики машки CN4107 ROYAL BB4500 HI2

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
4.290 ДЕНЗаштеда 1.291 ДЕН
2.999ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

Old School White Reebok Високи патики
Материјал :
Кожен горен дел со балистичка мрежа за јака
Затворање со мрежичка
Чорапи од EVA пена
Текстилна постава
Гумен надворешен ѓон со висока отпорност на триење
Боја на производот: Бела

Спецификации

Бренд
Reebok

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
38.5

Ананас ID

Шифра на производот
NGBSRA43YY

EAN /   код

EAN /   код
4059814253696
4.290 ДЕНЗаштеда 1.291 ДЕН
2.999ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Опис на производот

Old School White Reebok Високи патики
Материјал :
Кожен горен дел со балистичка мрежа за јака
Затворање со мрежичка
Чорапи од EVA пена
Текстилна постава
Гумен надворешен ѓон со висока отпорност на триење
Боја на производот: Бела

Спецификации

Бренд
Reebok

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
38.5

Ананас ID

Шифра на производот
NGBSRA43YY

EAN /   код

EAN /   код
4059814253696
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.