0 thumbnail image for REEBOK Патики машки EF4157 ASTRORIDE TRAIL GTX 2.0
1 thumbnail image for REEBOK Патики машки EF4157 ASTRORIDE TRAIL GTX 2.0
2 thumbnail image for REEBOK Патики машки EF4157 ASTRORIDE TRAIL GTX 2.0
3 thumbnail image for REEBOK Патики машки EF4157 ASTRORIDE TRAIL GTX 2.0
4 thumbnail image for REEBOK Патики машки EF4157 ASTRORIDE TRAIL GTX 2.0
5 thumbnail image for REEBOK Патики машки EF4157 ASTRORIDE TRAIL GTX 2.0
Selected image for REEBOK Патики машки EF4157 ASTRORIDE TRAIL GTX 2.0
Selected image for REEBOK Патики машки EF4157 ASTRORIDE TRAIL GTX 2.0
Selected image for REEBOK Патики машки EF4157 ASTRORIDE TRAIL GTX 2.0
Selected image for REEBOK Патики машки EF4157 ASTRORIDE TRAIL GTX 2.0
Selected image for REEBOK Патики машки EF4157 ASTRORIDE TRAIL GTX 2.0
Selected image for REEBOK Патики машки EF4157 ASTRORIDE TRAIL GTX 2.0

REEBOK Патики машки EF4157 ASTRORIDE TRAIL GTX 2.0

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
6.790 ДЕНЗаштеда 2.040 ДЕН
4.750ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Reebok ASTRORIDE TRAIL GTX 2.0 се машки планинарски патики со модерен дизајн и максимална функционалност. Сите перформанси на модерни, напредни патики се во овој модел на Reebok. Мрежестиот горен дел што дише со подлога за дополнителна поддршка обезбедува совршена удобност и пријатна топлина. Дизајниран за секојдневно носење на или надвор од планинските патеки, за умерено одење на нерамни површини. EVA пената во средниот ѓон обезбедува лесно, еластично, ултра-реактивно амортизирање. Astroride влошките се исклучително меки и обезбедуваат совршена удобност. GORE-TEX облогата и Comfort мембраната ги прават овие патики водоотпорни и идеални за влажно и студено време. Издржливиот гумен ѓон со агресивен модел обезбедува совршено држење на сите површини и нерамен терен. Облечете ги овие модерни патики и уживајте во природата на секое време и на кој било терен.
Спецификација:

Машки планинарски патики
Мрежест горен дел што дише
ЕВА пена
Водоотпорен материјал
Astroride влошки
Постава GORE-TEX
Гумен ѓон со агресивен дезен

Спецификации

Бренд
Reebok

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
45.5

Ананас ID

Шифра на производот
L1CSRP9JDW

EAN /   код

EAN /   код
4062053255734
6.790 ДЕНЗаштеда 2.040 ДЕН
4.750ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Опис на производот

Reebok ASTRORIDE TRAIL GTX 2.0 се машки планинарски патики со модерен дизајн и максимална функционалност. Сите перформанси на модерни, напредни патики се во овој модел на Reebok. Мрежестиот горен дел што дише со подлога за дополнителна поддршка обезбедува совршена удобност и пријатна топлина. Дизајниран за секојдневно носење на или надвор од планинските патеки, за умерено одење на нерамни површини. EVA пената во средниот ѓон обезбедува лесно, еластично, ултра-реактивно амортизирање. Astroride влошките се исклучително меки и обезбедуваат совршена удобност. GORE-TEX облогата и Comfort мембраната ги прават овие патики водоотпорни и идеални за влажно и студено време. Издржливиот гумен ѓон со агресивен модел обезбедува совршено држење на сите површини и нерамен терен. Облечете ги овие модерни патики и уживајте во природата на секое време и на кој било терен.
Спецификација:

Машки планинарски патики
Мрежест горен дел што дише
ЕВА пена
Водоотпорен материјал
Astroride влошки
Постава GORE-TEX
Гумен ѓон со агресивен дезен

Спецификации

Бренд
Reebok

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
45.5

Ананас ID

Шифра на производот
L1CSRP9JDW

EAN /   код

EAN /   код
4062053255734
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.