Slike Ремингтон пегла за коса S1450
Slike Ремингтон пегла за коса S1450
Slike Ремингтон пегла за коса S1450
Slike Ремингтон пегла за коса S1450
Slike Ремингтон пегла за коса S1450
Slike Ремингтон пегла за коса S1450
Slike Ремингтон пегла за коса S1450
Slike Ремингтон пегла за коса S1450
Slike Ремингтон пегла за коса S1450
Slike Ремингтон пегла за коса S1450
Slike Ремингтон пегла за коса S1450
Slike Ремингтон пегла за коса S1450

Ремингтон пегла за коса S1450

Нептун
1.799ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Ремингтон S1450.

Карактеристики:

  • Тип: пегла за исправување
  • Технологија: Топло
  • Време на загревање: 30 с
  • Температура: 215 °C

Спецификации

Бренд
Remington

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Вградени екрани
Не
Ергономска рачка
Не
Може да се монтира на ѕид
Не

Ананас ID

Шифра на производот
T3I05GUR65

EAN /   код

EAN /   код
4008496717101
1.799ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Ремингтон S1450.

Карактеристики:

  • Тип: пегла за исправување
  • Технологија: Топло
  • Време на загревање: 30 с
  • Температура: 215 °C

Спецификации

Бренд
Remington

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Вградени екрани
Не
Ергономска рачка
Не
Може да се монтира на ѕид
Не

Ананас ID

Шифра на производот
T3I05GUR65

EAN /   код

EAN /   код
4008496717101

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.