0 thumbnail image for RGLUX Аспиратор rg401 црн
1 thumbnail image for RGLUX Аспиратор rg401 црн
2 thumbnail image for RGLUX Аспиратор rg401 црн
Selected image for RGLUX Аспиратор rg401 црн
Selected image for RGLUX Аспиратор rg401 црн
Selected image for RGLUX Аспиратор rg401 црн

RGLUX Аспиратор rg401 црн

AНАНАС ШОП
3.498 ДЕНЗаштеда 708 ДЕН
2.790ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Телескопски аспиратор на извлекување

  • 3 брзини
  • 2мотори
  • 2 вентилатори
  • 550 м3 на час
  • 55 db бучност
ТИП НА АПАРАТ Аспиратор – самостоен
НАЧИН НА РАБОТА Издувно и проточно
ЈАЧИНА НА МОТОРОТ 250 W
МАКСИМАЛЕН ПРОТОК НА ВОЗДУХ ПРИ ИЗДУВНО ФУНКЦИОНИРАЊЕ 550 m³/h
ДИМЕНЗИИ (Ш Х В Х Д), ММ 600 x 172 x 300
БУЧНОСТ DB 55
БОЈА Црна
ДОПОЛНИТЕЛНИ ФУНКЦИИ Алуминиумски филтер за маснотии
Број на степени на вентилаторот: 3
Број на филтри: 1
Јаглен филтер

Спецификации

Бренд
RGLUX

Тежина и димензии

Тежина
10.07 kg

Ананас ID

Шифра на производот
EZDD7ERCAJ

EAN /   код

EAN /   код
AN0Q1F3FDH
3.498 ДЕНЗаштеда 708 ДЕН
2.790ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Телескопски аспиратор на извлекување

  • 3 брзини
  • 2мотори
  • 2 вентилатори
  • 550 м3 на час
  • 55 db бучност
ТИП НА АПАРАТ Аспиратор – самостоен
НАЧИН НА РАБОТА Издувно и проточно
ЈАЧИНА НА МОТОРОТ 250 W
МАКСИМАЛЕН ПРОТОК НА ВОЗДУХ ПРИ ИЗДУВНО ФУНКЦИОНИРАЊЕ 550 m³/h
ДИМЕНЗИИ (Ш Х В Х Д), ММ 600 x 172 x 300
БУЧНОСТ DB 55
БОЈА Црна
ДОПОЛНИТЕЛНИ ФУНКЦИИ Алуминиумски филтер за маснотии
Број на степени на вентилаторот: 3
Број на филтри: 1
Јаглен филтер

Спецификации

Бренд
RGLUX

Тежина и димензии

Тежина
10.07 kg

Ананас ID

Шифра на производот
EZDD7ERCAJ

EAN /   код

EAN /   код
AN0Q1F3FDH
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.