Selected image for RGLUX Калорифер RG2000

RGLUX Калорифер RG2000

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
1.000 ДЕНЗаштеда 310 ДЕН
690ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Бела

Опис на производот

Номинален напон: 220V-240V
Номинална фрекфенција: 50Hz/60Hz
Номинална моќност: 2000W

Спецификации

Бренд
RG LUX

Тежина и димензии

Тежина
2.97 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
HS9FA80TAH

EAN /   код

EAN /   код
8261182611800
1.000 ДЕНЗаштеда 310 ДЕН
690ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Номинален напон: 220V-240V
Номинална фрекфенција: 50Hz/60Hz
Номинална моќност: 2000W

Спецификации

Бренд
RG LUX

Тежина и димензии

Тежина
2.97 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
HS9FA80TAH

EAN /   код

EAN /   код
8261182611800
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.