Selected image for RGLUX Панел конвектор RG2500

RGLUX Панел конвектор RG2500

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
4.000 ДЕНЗаштеда 1.410 ДЕН
2.590ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Бела

Опис на производот

• Номинален напон : 220V/240V
• Номинална фрекфенција : 50Hz/60Hz
• Номинална моќност : 2500W
• Прилагодлива контрола на термостат
• Заштита од прегревање
• IP24 Водоотпорен
• Алуминиумски грејач
• Може да стои самостојно или да е монтиран на ѕид

Спецификации

Бренд
RG LUX

Тежина и димензии

Тежина
4.93 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
5T9FAYEPEP

EAN /   код

EAN /   код
8261172611711
4.000 ДЕНЗаштеда 1.410 ДЕН
2.590ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

• Номинален напон : 220V/240V
• Номинална фрекфенција : 50Hz/60Hz
• Номинална моќност : 2500W
• Прилагодлива контрола на термостат
• Заштита од прегревање
• IP24 Водоотпорен
• Алуминиумски грејач
• Може да стои самостојно или да е монтиран на ѕид

Спецификации

Бренд
RG LUX

Тежина и димензии

Тежина
4.93 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
5T9FAYEPEP

EAN /   код

EAN /   код
8261172611711
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.