Selected image for RGLUX Плинско решо O200 Бело

RGLUX Плинско решо O200 Бело

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
1.690 ДЕНЗаштеда 300 ДЕН
1.390ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Бела

Опис на производот

  • Плинско решо RGLUX O-200
  • Копчиња за регулација на пламен
  • Горилници:2
  • Капак
  • Боја: Бела боја

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
3.14 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
7COLASWMD7

EAN /   код

EAN /   код
AN24KWCRSO
1.690 ДЕНЗаштеда 300 ДЕН
1.390ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

  • Плинско решо RGLUX O-200
  • Копчиња за регулација на пламен
  • Горилници:2
  • Капак
  • Боја: Бела боја

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
3.14 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
7COLASWMD7

EAN /   код

EAN /   код
AN24KWCRSO
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.