0 thumbnail image for RGLUX Скала alpine 5+1
1 thumbnail image for RGLUX Скала alpine 5+1
Selected image for RGLUX Скала alpine 5+1
Selected image for RGLUX Скала alpine 5+1

RGLUX Скала alpine 5+1

AНАНАС ШОП
2.798 ДЕНЗаштеда 708 ДЕН
2.090ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Опис на производот

 • Број на скалила 5+1
 • Максимална висина 167 cm
 • Максимална носивост 150 kg
 • Д профили 51 mm/Челични шарки
 • Електростатички премаз во прав
 • Пластични клинови против лизгање
 • Производство по европски стандарди
 • 50 x 9.5 x 185 cm

Спецификации

Бренд
RGLUX

Ананас ID

Шифра на производот
W2ED7NE9EF

EAN /   код

EAN /   код
ANFL1F3Y12
2.798 ДЕНЗаштеда 708 ДЕН
2.090ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Опис на производот

 • Број на скалила 5+1
 • Максимална висина 167 cm
 • Максимална носивост 150 kg
 • Д профили 51 mm/Челични шарки
 • Електростатички премаз во прав
 • Пластични клинови против лизгање
 • Производство по европски стандарди
 • 50 x 9.5 x 185 cm

Спецификации

Бренд
RGLUX

Ананас ID

Шифра на производот
W2ED7NE9EF

EAN /   код

EAN /   код
ANFL1F3Y12
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.