Selected image for RICHARDSON SHEFFIELD Мачета 3 во 1

RICHARDSON SHEFFIELD Мачета 3 во 1

Ananas direct badge iconбрзо
3.000 ДЕНЗаштеда 2.400 ДЕН
600ДЕН
Понудата важи од 19/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

Richardson Sheffield Мачета 3 во 1
Aлатки: сечило, пила, кука
Димензии: 40 см
Материјал: 3CR13 нерѓосувачки челик 4 mm дебелина, полипропилен, TPR

Спецификации

Бренд
RICHARDSON SHEFFIELD

Тежина и димензии

Тежина
3 kg

Ананас ID

Шифра на производот
3CSM74J9ZN

EAN /   код

EAN /   код
0705632412831
3.000 ДЕНЗаштеда 2.400 ДЕН
600ДЕН
Понудата важи од 19/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

Richardson Sheffield Мачета 3 во 1
Aлатки: сечило, пила, кука
Димензии: 40 см
Материјал: 3CR13 нерѓосувачки челик 4 mm дебелина, полипропилен, TPR

Спецификации

Бренд
RICHARDSON SHEFFIELD

Тежина и димензии

Тежина
3 kg

Ананас ID

Шифра на производот
3CSM74J9ZN

EAN /   код

EAN /   код
0705632412831
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.