Selected image for RICHARDSON SHEFFIELD Мулифункционален Алат за скара 5 во 1
Ново

RICHARDSON SHEFFIELD Мулифункционален Алат за скара 5 во 1

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
2.500 ДЕНЗаштеда 1.510 ДЕН
990ДЕН
Понудата важи од 15/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Мултифункционална алатка на расклопување за одржување на различни типови на скари.

Спецификации

Бренд
RICHARDSON SHEFFIELD

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Ананас ID

Шифра на производот
D2SM71PH60

EAN /   код

EAN /   код
5033778525432
2.500 ДЕНЗаштеда 1.510 ДЕН
990ДЕН
Понудата важи од 15/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Мултифункционална алатка на расклопување за одржување на различни типови на скари.

Спецификации

Бренд
RICHARDSON SHEFFIELD

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Ананас ID

Шифра на производот
D2SM71PH60

EAN /   код

EAN /   код
5033778525432
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.